خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

فاکس اسپورتس آسیا: از آزمون، انصاری‌فرد و جهانبخش روزی به مانند دایی‌ها، نکونام‌ها و کریمی‌ها یاد خواهد شد

وب سایت رسمی برنامه گره. بر اساس تجزیه و تحلیل یک شبکه تلویزیونی، تیم کارلوس کیوروز می تواند به رقبا در جام جهانی چالش بزند.

بر اساس وب سایت Node، گابریل تون، سردبیر Fox Sport آسیا آسیا با عنوان: "تیم ملی ایران می تواند در جام جهانی 2018 ناراحت شود." او تماشا کرد که چرا تیم ملی ایران در 38 مسابقه از جایگاه 27 جام جهانی را به دست آورد و نباید در جام جهانی 2018 بدست آید.

گزارش گابریل به عنوان خوانده شده:

پیروزی یک بر صفر شب گذشته (دوشنبه) ایران مقابل و Zwiela یک تیم خوب در یک مسابقه دوستانه ایفا کرد. تیم ملی در حال حاضر در ده بازی اخیر حضور دارد و نزدیک به جام جهانی 2018 است که در تابستان آینده میزبان روسیه خواهد بود.

روسیه برزیل را استخدام کرد و قهرمان پنج مرحله نهایی جام جهانی شد. در ماه ژوئن، تیم سوم یک بلیط برای روسیه بود. مزیت زود هنگام صعود به جام جهانی فرصت بیشتری برای آماده سازی و سازماندهی تیم برای شرکت در بزرگترین مسابقات فوتبال جهان دارد.

لذت بردن است که ایران با وجود جام جهانی هنوز نتیجه مثبتی را به دست آورده است. ادامه بده از آنجایی که ایران در نیمه اول ماه مارس در یک مسابقه دوستانه با عراق در ماه های مارس از دست داد، در 10 بازی طعم خود را از دست نداد و هفت بازی از این بازی ها به دست آمد.

اگر من با عراق بازی می کنم این یک مسابقه رسمی نیست، آخرین بار که تیم ملی ایران جام جهانی را شکست داد، بازگشت به مرحله نیمه نهایی جام آسیا، تیم در نزاع شکست خورد.

ایران در تاریخ 26 ژوئن 2014 مقابل بوسنی و هرزگوین 3-2 برابر شد. جام جهانی برزیل در 27 بازی در 9 بازی از جمله بازی با جریمه های عراق شکست خورد. این تنها در دو مسابقه (دو مسابقه دوستانه با سوئد و عراق) شکست خورد.

از جمله این نتایج مثبت، ایران یک مسابقه دوستانه ای را در برابر روسیه برگزار کرد. در دیگر مسابقات دوستانه، مونتبلودو و توگو سوار بر دو قهرمان دو تیم متوالی در برابر پاناما و ونزوئلا شدند.

البته نتایج مسابقات دوستانه بسیار روشن نیست، اما برای مربیان مهم است تاکتیک های مختلف را امتحان کنید. درست است که دیگر نمایندگان آسیایی به جام جهانی روسیه، ژاپن، کره جنوبی و عربستان سعودی به نفع بازیکنان که قبلا بهترین تاکتیک ها و تاکتیک های جام جهانی را بازی کرده اند، به دست آوردند. است.

همانند ایران، از بازی های اخیرشان لذت نبرده اند. علاوه بر این، تیم ملی ایران در حال حاضر بیشتر اعتماد و اخلاقی است که نمیتواند نمره کمتری را در نظر بگیرد.

تیم ملی اکنون به طعم پیروزی مورد استفاده قرار می گیرد و همه چیز لازم را برای حفظ احساس زنده خواهد کرد.

در حالی که هیچ چیز جز نقاشی جام جهانی روسیه در تاریخ 1 دسامبر و دسامبر 10 در مسکو، شاگردان کارلوس کیوروز نمیتوانند با تیم هایی از روسیه، مکزیک و پاناما هماهنگ شوند. با توجه به نتایجی که تیم ملی طی چند ماه گذشته به دست آورده است، ما می دانیم که به چه معنی است به ایرانی ها. برنده شدن چهار امتیاز در دو بازی بیشتر از بیشتر تیم هاست.

کارلوس کویروس شایستگی احترام و اعتماد به کار خود را در تیم ملی دارد و او را در موقعیت فعلی قرار می دهد. او تیمی را تشکیل داده است که دقیقا دقیقا می داند چه چیزی باید روی زمین انجام دهد.

با این حال، ستاره های واقعی ستاره ای با ستارگان واقعی وجود دارد و جای تعجب نیست که تعداد زیادی از بازیکنان تیم ملی در حال حاضر در لیگ های اروپایی هستند. ایران جام جهانی را غریبه نمی داند و در حال حاضر چهار دیدار در مسابقات دارد اما شاید بهترین خاطرات ایرانیان، شاهکار آنها در جام جهانی در سال 1998 باشد. فرانسه، جایی که تیم ملی ، با وجود اسطوره هایی مانند علی دایی، مهدی مهدوی کوی و کاظم ما باقری، آمریکا شکست خورد.

غیر قابل تصور است که بازیکنان مانند Test و J. Ansaryfrd امروز به یاد میآیند و همچنین علی دایی، جواد نکونام، علی کریمین. اگر تیم ملی در صعود به مراحل بالاتر جام جهانی روسیه موفق شود، می تواند به زودی به پایان برسد.

1004

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme