خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

کریستین اریکسن: دنیس برگکمپ تاثیر زیادی روی من گذاشت

وبسایت رسمی نیمهخانواری دانمارکی تاتنهام، نوید اریکسن، تأکید کرد که او به شدت به اسطوره آرسنال دنیس برکمپ محکوم شده است.

Bergcamp بیش از یک دهه در حرفه خود در آرسنال صرف می کند، طبق وب سایت Node. او از مستطیل سبز در سال 2006 بازنشسته و به عنوان مربی در سابق خود، هنگامی که اریکسن به آکادمی آژاکس پیوست، به باشگاه آژاکس پیوست.

با نامگذاری ESPN ، اریکسن در حال حاضر بیست و پنج نفره در مصاحبه ای برای دربی لندن شمالی در برابر آرسنال بر Bergkamp و نفوذ او، او گفت:

من احساس کردم که من یک بازیکن خوب در دانیل بودم، اما زمانی که به آژاکس پیوستم، خوب نبودم. در اولین سال من در آژاکس چند جلسه با Bergkamp و Wim Junk برگزار کردیم. ما عمیقا در مهاجم کار کردیم در این نسخه ما روی جنبش مهاجم کار می کنیم، سرعت و سرعتش را اندازه گیری می کنیم و در زمان مناسب ارسال می کنیم. اگر مالک صاحب توپ باشد، می توانید کریسمس و اعتماد به نفس را در دنیس ببینید. من چیزهای زیادی آموختم و او را تمرین کردم. دنیس به من کمک کرد و خیلی از من تشکر کرد.

اریکسن آژاکس 2013 را برای تاتنهام بلند مدت آرسنال ترک کرد.

4416

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme