خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

اصفهانیان: فغانی می‌تواند به عنوان داور وسط در روسیه سوت بزند

وب سایت رسمی برنامه گره، رئیس کمیته داوران فدرال، گفت: "افتخار بزرگی برای فوگانی بود که در لیست نهایی فیفا قرار داشت و ما امیدواریم که افتخار کنیم در مورد ما و نیز انجمن فوتبال داور ایران باشیم. "

بر اساس وب سایت انجمن فوتبال نوزدهم و آزادی، فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوری انتخاب علیرضا فغانی در سمینار آموزش قضایی روسیه در سال 2018، گفت: "با توجه به دانش و توانایی من از فغانی، او قطعا توانایی قضاوت در روسیه

او همچنین گفت: "این افتخندی است که به هیچ قاضی داده نخواهد شد. فیگو یکی از 36 انتخابی است که در طول چهار سال (جام جهانی 2014-2018) انجام شد. افتخار بزرگی برای فغانی بود که در لیست نهایی فیفا قرار می گرفت و ما امیدواریم که او و جامعۀ داوران ایران افتخار داشته باشد.

رئیس کمیته داوران گفت: "همانطور که فوتبال ایران در آسیا برای اولین بار است، تیم رتبه بندی چیزی در جهان می گوید. البته Faghani یکی از بهترین هاست. امیدوارم او در این دوره در امارات متحده عربی باشد از 4 تا 8 دسامبر قادر خواهد بود از نظر آمادگی بدنی به عنوان یکی از قضات اصلی جام جهانی در روسیه موفق شود.

در پایان سخنان اصفهانیان: "فدراسیون فوتبال نیز همه را امکانات مانند تیم های تیم برای تیم داور. بسیار مهم است که داوران ما در تورنمنت های مهم قرار بگیرند، که برای وزن فوتبال ما مناسب است.

2051

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme