خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

رادچنکو: همگروهی با ایران، سوئیس و پاناما برای روسیه گروه زندگی است

وب سایت رسمی برنامه گره – فوتبالیست ملی سابق تیم ملی ایران، سوئیس و پاناما به عنوان یک گروه از زندگی برای میزبانی جام جهانی 2018.

دیمیتری رودچنکو، بازیکن سابق دنیای بازیگر سنت پترزبورگ و تیم ملی روسیه، دیمیتری رادچنکو، گروه مرگ و زندگی را برای دانش آموزان الکساندر چرچسوف در جام جهانی 2018 توصیف کرد و بر اساس وبسایت نوزده روزنامه ورزشی اکسپرس .

در این رابطه تیمی ضعیف برای جام جهانی 2018 وجود دارد. سید 2 بهترین گزینه است و ما به سوئیس می رویم. ما مکزیک را به خوبی می شناسیم و یک بازیکن ایده آل داریم. برای کروات ها، من نیز احترام زیادی برای برنده جام جهانی دارم. این تیم می تواند بدترین حالت برای روسیه از Syd 2 باشد.

رادچنکو افزود که او در SID سومین کشور است. ما به راحتی می توانیم با این تیم بازی کنیم. بازی با کاستاریکا آسان نخواهد بود. در SID 4، پاناما می تواند سرنوشت خوبی برای روسیه باشد. تیم نیجریه نمی تواند به عنوان یک هدیه برای ما در نظر گرفته شود.

روسیه نخستین بار در سال 2018 میزبان جام جهانی خواهد بود (24 ژوئن تا 24 ژوئیه 1397). مسابقات با مشارکت 32 تیم، از جمله ایران، در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه برگزار می شود.

2051

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme