خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

مورینیو: بنیتز را خوب می شناسم، برایش احترام قائلم

وب سایت رسمی برنامه گره – مورینیو درباره تیم نیوکاسل خود صحبت کرد. او درباره مسائل مختلف صحبت کرد. ما به بحث مورینیو نگاه می کنیم:

رکورد Clayneys یک رکورد خوب است، ما سعی می کنیم از یک تیم دفاع کنیم. اما هدف این است که در خانه برنده شویم، درست است، اگر ما به هدف نرسیم، ما به پیروزی نزدیک تر هستیم، اما من در این مورد وسواس ندارم. من می دانم سبک نیوکاسل، من می دانم که چگونه تیم بنیتز را آماده می کند. ما یک بازی دشوار داریم، اما باید پیروزی را به دست آوریم.

ركورد ضبط لككو براي تيم ملي اين سن، بسيار خوب است. فکر می کنم او می تواند در تیم ملی 10 ساله بازی کند و به اهداف دست یابد. بنابراین، من فکر می کنم که در نهایت به اهداف فوق العاده ای در تیم ملی رسیده است. با بازگشت زلاتان به تیم، مهم نیست، لوکائو و زلاتان می توانند در کنار یکدیگر بازی کنند. مشکل این است که بازیکنان خوب نیستند، اما دو بازیکن خوب همیشه می توانند با هم بازی کنند.

من به بنیتز به عنوان مربی حرفه ای و انسان احترام می گذارم. او و من یکی از مربیانی هستند که لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را به دست آوردند. من می خواهم او را در روز شنبه بازی کنم، من با او بازی خواهم کرد، و در نهایت ما در برابر یکدیگر بازی خواهیم کرد؛ زیرا درست مثل هر بازی دیگر، فقط یک مسابقه است.

1878

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme