خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

پوچتینو: تصمیمات داور و کمک‌هایش، موجب باخت تاتنهام شد

وبسایت رسمی برنامه Node Puccettino از عملکرد داور انتقاد کرد.

تاتنهام در شمال لندن در شمال آرسنال دربی شکست خورده است، جایی که هر دو گل در شرایط مشکوک به ثمر رسید. اولین قدم که توسط یک هدر به دست آمد، یک ضربه آزاد به دست سانچز با یک داور هوشمندانه بود. هدف دوم در شرایطی بود که Laccase در خارج از کشور بود.

این باعث شده است که پوچینو در مورد ظاهر داور و مشارکت او در پایان بازی انتقاد کند:

من لازم نیست چیزی بگویم. همه کسانی که اینجا بودند یا به خانه نگاه کردند دیدند که چه اتفاقی افتاده است. دشوار است که درک کنیم، زیرا ما اجازه بازی را می دهیم، اما ما باید آن را بپذیریم و از بازی بعدی فکر کنیم.

برای این منظور ما بهتر بودیم. هدف اول در موقعیتی است که در آن یک ضربه آزاد نباید اعلام شود و گل دوم نیز خاتمه یافته است. در چنین مسابقاتی با تیم های بزرگ، چنین چیزهایی تغییر می کنند. این گل وضعیت را تغییر داده و من را ناامید کرده است. اما فوتبال باید و باید پذیرفته شود.

کین و دهلو الی هیچ مشکلی نداشتند. اما پس از یک امتیاز 2-0 و در عرض 15 دقیقه تا پایان من ترجیح نمی دهم، و لئونونته و به زودی نفس تازه ای به زمین فرستاد. ما سعی کردیم و به شرایطی رسیدیم، اما ما هدف را نبردیم.

1878

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme