خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

خانزاده: به پرسپولیس گل بزنم، خوشحالی نمی‌کنم/ بازگشت به پرسپولیس جزو هدف‌هایم است

وب سایت رسمی برنامه گره، که از پدیده خراسان دفاع کرد، گفت: "دلایل زیادی وجود دارد که پیراهن تخت جمشید را از دست داده ام، اما بازگشت به این تیم یکی از اهداف من است. [19659002] محمد رضا شاهزاده، در مورد آخرین وضعیت خود برای بازگشت به میدان، گفت: "متشکرم، وضعیت من به میزان قابل توجهی بهبود یافته است، و اگر تیم ملی با پزشکان موافق باشد، می توانم با تسلیت به پرسپولیس بروم. . کارکنان پزشکی تیم ملی تأکید کردند که دست من باید 4 بار در گچ باشد و اکنون زمان آن رسیده است و من فکر نمی کنم مشکل دیگری باشد. با این وجود، تیم فدرال ما باید با مشورت با همکاران ما در تیم ملی تصمیم بگیرد.

بازی با پرسپولیس بسیار دشوار است
. وی با اشاره به حساسیت مسابقات تیم فردا (دوشنبه) با پرسپولیس، افزود: یکی از سخت ترین بازی های فصل زمستان با پرسپولیس، به نظر من بسیار دشوار است. پرسپولیس در بهترین شرایط است و از سوی دیگر ما از عدم حضور بازیکنان اصلی ما صدمه دیده ایم. تعداد زیادی از اعضای تیم آسیب دیده ما چند بازی را به ما ندادند، اما ما انگیزه زیادی برای بازی در پرسپولیس برای پیروزی شکست ناپذیر داریم.

پرسپولیس تیم مورد علاقه من است
مدافع فوق العاده ای به این سوال پاسخ داد. او انگیزه دیگری برای بازی در تیم قبلی خود دارد: من می گویم من هیچ انگیزه خاصی برای این بازی ندارم. نه به این دلیل که من سعی می کنم همه بازی ها را تحریک کنم. البته پرسپولیس تیم محبوب من از دوران کودکی است.

برخی از دلایل شکست در پرسپولیس
خانزاده درباره اینکه آیا او فکر می کند که به تخت جمشید بازگردد؟ چند سال پیش، پرسپولیس عضو تخت جمشید بود. او گفت: "بازگشت به پرسپولیس؟" چرا صد درصد از هدف من این نیست که به تیمی برگردم که از قلبم نگهداری کنم. دوران کودکی و آرامش من به دلایل دیگری مرا در پرسپولیس ندید. از بازی در پست های غیر تخصصی به کسانی که محروم هستند و بسیاری از چیزهای دیگر که گفته نمی شود. همه چیز رفت و من اکنون خوش شانس هستم که در شرایط خوبی قرار دارم و با انگیزه زیاد من بازی می کنم.

من نمی خواهم از جام جهانی 2018
دست بروم. با اشاره به بازگشت وی به تیم ملی، او به من یادآوری کرد: کیروس از من سپاسگزار است و من بسیار خوشحالم و خوشحالم که مربی پیشرو جهان فوتبال من را می پذیرد. در دور قبلی، همراه با علیرضا جهانبخش، ما یکی از جوانترین بازیکنان تیم ملی بودیم و می توانم کایرووز را با تیم ملی در جام جهانی روسیه دعوت کنم.

هر کس در جای من از فوتبال ناپدید شده است
مدافع در پاسخ به این واقعیت که او تقریبا چهار سال از جام جهانی برزیل بهبود نیافت، او گفت: "من موافقم با این احساس که می توانم پیشرفت بزرگی داشته باشم، اما شاید کسی که درگذشت من و با این حال، با مشکلات و مشکلات پیشرونده، فوتبال ناپدید شده است. عذرخواهی بد منجر به از دست دادن پیراهن پرسپولیس شد و مشکل برای ادامه کار من. با این حال، من ذهن و ذهنم را از دست ندادم و از خدا می خواهم که من در این زمان هوا داشتم و فرصت بازگشت به تیم ملی را داشتم. هنگامی که کویروز من را به تیم ملی دعوت می کند، ارزش یک جهان را دارد.

من هرگز نمره نخواهم کرد. هرگز شادی نخواهم.
خان زاده در نهایت گفت که آیا او خوشحال خواهد شد تا پرسپولیس باشد یا نه: من تا به حال R 3 اهداف و چند بار نرده ها آسیب نیز از بازی من را از دست داد. با این حال، من انگیزه زیادی برای بالا بردن اهدافم در لیگ دارم، اما مطمئن هستم که من هرگز از اهداف پرسپولیس خوشحال نخواهم شد.

1004

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme