خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

مورینیو: تاثیر پوگبا روی ترکیب تیم مشخص است

وب سایت رسمی برنامه Node-Pogba هنگام بازگشت به تیم بازگشت.

بر طبق وب سایت Node، منچستر یونایتد با 12 فرانسوی پر زباب با 12 بازی مطابقت نکرد، او هنوز یک گل چهارم برد و پوگا یک گل در این مسابقه به دست آورد. بعد از هفت ماه و همچنین نیمی از گروه، زلاتان علاوه بر Pogba نیز پس از هفت ماه و به مستطیل سبز بازگشت. مورینیو در پایان بازی در مورد پیروزی تیمش گفت:

عملکرد تیم، نتیجه، پاسخ تیم پس از امضای حریف و ترس از تیم بسیار خوب بود. من خوشحالم که تیم های زخمی بازگشت کردند و شروع خوبی کردند. برای دیدن زلاتان پس از یک آسیب طولانی و سخت بسیار امیدوار کننده است. پل پوگبا همچنین نشان داد که مالک چه نوع بازی دارد. او به طریقی بازی کرد که او مدت طولانی از گروه دور نبود. Mattić و Pogba رانندگان تیم در آغاز فصل بود، پس از آسیب دیدگی Pogba شانس خود را از دست داد، اما جایگزین نیز دستاوردهای خوبی داشت و بازیکنان خوب، اما هر بازیکن دارای ویژگی های. من تصمیم گرفتم با Pogba به او بگویید زمانی که آن را خارج از بازی بود، به او گفت، زمانی که او خسته اعلام کرد برای تغییر او. او فوتبال ما را تحت تاثیر قرار داد، با پگبا ما بسیاری از چیزها را ساخته ایم.

ما شروع خوبی نکردیم، اما بازیکنان تیم من سرزنش نمی کنند. من فکر می کنم عملکرد خوب حریف، همراه با سازمان خوبی از تیم بنیتز در آغاز بازی، باعث ایجاد فلاپی شد. من فکر می کنم گل یک هشدار برای ما بود. ما بیدار شدیم و به خوبی پاسخ دادیم. من با کیفیت بازی تیم بسیار خوشحالم.

1878

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme