خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

پست بیرانوند در اینستاگرام: خطای ناخواسته من را به بزرگی خود ببخشید

وب سایت رسمی برنامه گره – علیرضا بایانوند، با قرار دادن نمایش مشخصات اینستاگرام، درباره اینکه چرا او به عنوان یک عاشق در اعصاب خود به تصویر کشیده است، صحبت کرد.

بر اساس وب سایت Node، علیرضا بیرانوند با ارسال نامه ای از طرفداران پرسپولیس به وی گفت:

هدف من این است که من را از نوشتن این محتوا آزاد نکنم. فقط چند کلمه با طرفداران بخواه راست پرسپولیس، من از طرفداران کسانی نیستم که از ابتدا اعصاب خود را رفته اند! اگر آنها واقعا از پرسپولیس حمایت می کنند، پس این شرایط در مورد این است که تیم را از نظم خارج کند! من هیچوقت تلاش نکردم تا اهداف خود را با پرسپولیس به دست بیاورم، اما در صورت لزوم، همه آنها را از طریق شواهد و شواهد به آنها معرفی می کنم تا همه بتوانند در لباس های حرفه ای و آنچه که آنها می خواهند به فروش برسانند. 19659005] عزیزان، بعضی از مردم می خواستند از طرف طرفداران موفق شکست بخورند اما متأسفانه، متوجه شدم که دشمن و دوستان پرسپولیس چه هستند.

من هیچ وقت گفتم که کسی یا دوست قدیمی من به تخت جمشید، بزرگترین تیم آسیا، می آید. آرزو می کنم که هر بازیکن شرکت می کند، اما متأسفانه بعضی از مردم در تلاشند تا این خط را شناسایی کنند. مانند طرفداران!

دیگر، افزایش سرگردان خوب است! عزیزان من در مورد گذشته من نمی دانستند و نمی دانستم چه کسی هستم، اما همیشه و با افتخار گفتم که از کجا آمده ام. من گفتم من یک بچه عشایری بودم و در چادر اقامت داشتم، من در مزرعه آزاد شدم و حالا من اینجا آمده ام. من مجبور نیستم به این مکان بروم تا خودم را از دست بدهم و هویت دروغینم را به من بدهم، ساده است که من همیشه آن را خوردم، اما من شکست خوردم زیرا خدا من را از این دشوار ساخت شرایط مطمئنا سرپرست من خواهد بود.

عزیزان من: من ممکن است کامل نیست، اما من کاملا خودم هستم. " همانطور که من در مورد منافع و نگرانی های شما صحبت می کنم، من نیز درباره نگرانی ها و ترس صحبت می کنم. من می دانم که جهان به عنوان عاشق شهرت است، اما در عمل من هیچ ارتباطی با احساسات من ندارد! من یاد گرفتم که به جایی که دیگران تخریب شده اند، زیرا برای هر کسی که در رم بود، دشوار بود، من غرور و شخصیت من را نداشتم که بتوانم به راحتی انجام دهم. این نتیجه هزاران نفر از بدبختی و سختی و خواب شب بود.

هر شخصی در اشتباهات و شاید شما به من آسیب رسانده اید که من هیچ استثنائی ندارم و در مصاحبه ای که به شدت انجام می شود اشتباه کردم، اما من & # 39؛ یک سوال از برخی از دانشمندان و قلم به دست من است که آیا شما یک موضوع را در یک نگاه و به پشت نگاه کنید. چه اتفاقی برای حوادث حوادث رخ داد، چرا آنها حرکت اشتباه را انجام دادند، انتقاد از اشتباهات و ایجاد ایده ها؟ حتی آسان و آسان، اما هدایت و عشق و نه همه کسانی که به اشتباه ناخواسته خود توجه دارند، بعضی از دشمن بزرگی را برای آمرزش به وجود آورده است.

1004

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme