خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

تاثیر محرومیت کیانی در تراکتورسازی؛ بدون کاپیتان، بدون برد

وب سایت رسمی برنامه نهم – نتایج تراکتورها در اتاق قفل درست بود، یا شایعات، شوخی یا جدی، کایانی توسط یک ماجر گناهکار و یا تحت تاثیر قرار گرفت. اعتصاب تیمی که پس از آن به دست آمد و تراکتور که نتایج خوبی را کسب کرد، با وجود کمبود بازیکنان، در نیمه نهایی تاریخ لیگ برتر تغییر کرد. البته قرن نوزدهم، طبق وبسایت غیبت نود کیانی، تنها بازیکن دفاعی، بهترین بازیکن در این فصل و حتی بهترین بازیکن در لیگ (بر اساس نمرات 90) 39، یک ضربه بزرگی به یحیی گلمحمدی زد. پس از پیروزی 4 امتیاز در دو بازی متوالی، تراکتور شرایط خوبی را در جدول به دست آورد، Kiani در سه بازی از دست داد و فقط یک امتیاز از دست داد. اگر چه این نتایج به طور کامل به عدم حضور کیانی مرتبط نیست، عدم وجود یک هافبک دفاعی در یک تیم نقش مهمی در نتیجه گیری دارد. چه اتفاقی در گذشته رخ داد و عدم حضور بازیکنان مانند کیانی، کامبینیا و امید ابراهیمی تیم های زیادی را به تیم خود آورد.

غیبت کیانی بارها نشان داده شده است که یک بازیکن نیمفعال در مرکز میدان یک هافبک دفاعی است. این می تواند یک تیم را بکشد. طرح Trekker در حال حاضر بدترین نتایج را در نیمه اول در تاریخ تیم دارد و حتی پیروزی در سه بازی بعدی این آمار را تغییر نخواهد داد. پیشتر این رکورد از Faraz Kamalwand بود که در فصل اول در لیگ برتر 1.41 امتیاز کسب کرد و در حال حاضر یحیی در صورت شکست سه بازی بعدی، حتی بدتر خواهد شد.

30388

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme