خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

نتایج لیگ اروپا؛ شکست آرسنال در شب گلزنی سامان قدوس

وب سایت رسمی تیم نود هفته ای تیم قهرمانی گروه لیگ اروپا با شکست آرسنال آغاز شد.

بر اساس وب سایت Node، دور پنجمین مرحله گروهی لیگ اروپا در ساعت 19:30 و 19:30 در ساعت 21:00 برگزار شد. شروع 30 در بازی ای که در ساعت 19:30 شروع می شود، ویارئال آستانه می تواند 2-2 را برای هدف خودش منتقل کند. باکامو دو بار با گل های ویارئال گل زد. در گروه A، ویارئال پس از بازگشت به مزدور، با یازده امتیاز به پایان رسید.

در گروه F، لوکوموتیو مسکو پیروزی 2-1 در برابر کوپن هاگن را به دست آورد. مسابقه دیگر بین شرف تیراسپول و فوستاو زلین برگزار خواهد شد.

در گروه G، ویکتوریا پلزیژن موفق به عبور از سد در استوارت بوخارست شد، و این مسابقه با یک امتیاز 2-0 به پایان رسید. در این گروه، صعود بوخارست رومانی به دور بعد تعیین شده است.

در گروه آرسنال H، که وارد خط دوم در روال قبلی شد، او در خانه کلن از 1-0 به دست آمد. یک گل از این بازی، گویارزی از نقطه پنالتی بود.

در بازی دیگری این گروه، بیت Borisov بدون هدف در برابر ستاره سرخ بلگراد متوقف شد. آرسنال می تواند در هفته آینده در هفته آینده صعود کند.

در گروه اول، ردبول سالزبورگ در پیروزی 3-0 خود به پرتغال رسید. کنیای اسپورت ترکیه با بازی های المپیک در مارسی 1-1 را متوقف کرد. سالسبورگ 11 امتیاز برای صعود به دست آورد. تیم های مارسیل، مخروطی و اسپور در سری بعدی ششم، پنج و چهار نفر بودند.

در این گروه، J Athletic بیلبائو 3-2 را در Hertha Blaprana به دست آورد. سلک و لکی دو بار برای هرتا بلاوران و آدوریز به ثمر رساندند و برای Inaccio Williams برای بیلبائو. ایستادن نیز موفق به گرفتن اوکراین 2-0 Zoria توسط Saman Godos، یک ملیت ایرانی است. در این گروه، طرفداران سامان گودس با 10 امتیاز پیچیده شده و به دور بعد صعود می کنند.

در گروه K لاتزیو با 1-1 برای هلند ویتز و راس را با پیروزی 3-1 مقابل زولته ورقام با دو گل از Balotelli و Tomasz راضی کرد. در این گروه، لاتزیو و نیس به عنوان تیم اول و دوم صعود کردند.

در گروه L، روزنبرگ همچنین از دست دادن Sociedad 1-0 را از دست داد. زینت موفق به پیروزی مقدونیه 1-1 شد.

[1965،9002] 4416

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme