خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

گراف گل‌های خورده تراکتورسازی؛ لطفا شوت نزنید!

سایت رسمی برنامه گره – Trekker Technique در نیمه، بیش از هر خرید، باید یک دروازه بان را دنبال کند.

طبق وب سایت Node، سه هدف دیگر برای بدست آوردن تراکتور در بدترین نیم فصل تاریخ لیگ برتر کافی بود. Farzin Grossian در حال حاضر بزرگترین دروازه بان سال در لیگ برتر با سه گل از سپاهان است. تنها دو تیم مستقل از Kozhistan و Black Cambodia بیش از یک تراکتور به دست آوردند. استقلال خوزستان در این فصل توسط دو دروازبان و چهار دروازه بان برای سه دروازه بان بازی کرد. با این حال، او 15 بار از اهداف بیکاری دریافت کرده است.

فارزین گروسیان سه گل در سه دوره به ثمر رساند. در کل او از شروع فصل جدید 18 گل دریافت کرد. این دلیل گل های قرمز در این گل است. او یک بار تلاش کرد دروازه های تراکتور را باز کند. باز هم، با خطای IranPoray، ماشه تراکتور باز شده است. اما گرجستان بیشتر از هر چیز دیگر به عکس می رود. تراکتورها در این فصل پنج بار در طول مسابقه ضربات شلیک کردند و سه بار از اعتصاب ایستگاه. اولین هدف استقلال در این فصل به دلیل ضعف Gruzin در عکسهای عکس های جفاروف بود. اما عجیبترین اثری که فارزین در این فصل به دست آورد، ضربهی چشمگیر امین شجاعیان در جام حذفی است.

علاوه بر ضربه، گروسیان ضعف در کنترل صلیب بالها را نشان داد. دو بار در مرکز ایستگاه، و دوباره در دروازه گوشه، تراکتور باز می شود.

منبع شلیک تفنگ این فصل تراکتور.

  تراکتور تراکتور نمودار

14001

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme