خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

حسن‌زاده: استقلال مقابل مشکی‌پوشان گل نزد اما «شیک» بازی کرد!

سایت رسمی برنامه گره – بازیکن سابق مستقل معتقد است که Bluebird بهتر از Winfred Schaffer است.

بر اساس وب سایت نشریه نوزدهم و تسنیم، رضا حسن زاده گفت: "بدون یک هدف در برابر استقلال علیه مشهد مشهد"، استقلال طلسم نشان داد که تیم در مقایسه با وینفرد شافر تغییر کرده است با گذشته من اهمیتی ندارم کجا جدول قرار دارد، بحث من در مورد بازی استقلال است. دانش آموزان شفر برنامه ای برای این بازی داشتند، چگونه بر روی بال یا عمق تاثیر گذاشت، و […].

"موقعیت های زیادی برای جابر انصاری و سجاد شهباز زاده در شرایط خوب وجود داشت. رئیس استقلال موقعیتی را ایجاد کرد که بازیکنان آن را تغییر می داد اما توپ ها نمره یا بدبختی نداشتند مهاجمان نقاطی نداشته اند. شاید بسیاری از مهاجمان در گذشته احتمال کمتری داشته باشند که از این واقعیت شگفت زده شده بودند که این وضعیت برای آنها ایجاد شده است. در صورت تغییر وضعیت یکی از مهاجمان مستقل از آنها هیجان زده شد می تواند تنش و تیم خود را کاهش دهد.

بازیکن مستقل سابق، در پاسخ به این واقعیت است که نویسنده مهاجمان استقلال به همه احمد مؤمن زاده، گفت که احمد یک بازیکن خوب بود و شهباز زاده تا سال گذشته یک مهاجم بود. من تعجب کردم که چگونه موقعیت همه را با دروازه بان سیاه گرفت. بعد از چای برای رسیدن یک خانه حریف، اما نه در برابر رتبه بندی تیم.

حسن زاده خاطر نشان ساخت که، صرف نظر از استقلال، او نمیتوانست برنده شود، اما همانطور که گفتم او با برنامه و "شیک" مشغول بود. یک رابطه خوب بین مدافعان، هافبک ها و مهاجمین است و وضعیت مربی آلمانی تغییر کرده است. او به عنوان بازیکن شناخته شده است و تیمش به خوبی توپ را در اختیار دارد. می توان گفت که شرایط استقلال با شافر بهتر از گذشته است.

2051

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme