خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

عبداللهی: هواداران استقلال بهتر است دست از تخلف بردارند

وب سایت رسمی برنامه نودل، عضو کمیته انضباطی انجمن فوتبال، گفت: "ما می توانستیم تیم ما از استقلال در هفته دوم یا سوم محروم شویم ولی خوب بودیم تحمیل شود. "

بر اساس وب سایت نوزدهم و تسنیم، حسین عبداللهی در مورد نارضایتی طرفداران مستقل در صفحات مجازی گفت که کمیته انضباطی در طی دو سال گذشته آنها را ابراز کرده است، این تصور اشتباه است . و اگر آنها ناراحت شوند، بهتر است که آنها را متوقف کنید. کمیته انضباطی با گزارش قاضی و رسمی موافق است.

او افزود که جرایم مستقل به هفتمین رتبه رسید و به مقام هشتم رسید. ما می توانیم تیم را در هفته دوم یا سوم رد کنیم، اما ما جریمه پرداخت کردیم. از هواداران واقعی تیم می خواهیم که این رفتار را متوقف کنند. آیا فکر می کنید که ما در کمیته انضباطی بیکار هستیم؟ از خدا می خواهیم که بیکار باشد و کاری انجام نداده باشد. باشگاه های دیگر نیز از وضعیت خود محروم بودند، مانند سپاهان که شرایط مشابهی با استقلال داشت و از شرکت در انتخابات محروم بود.

محمد نوری، عضو کمیته فنی استقلال، گفت که کمیته انضباطی اجازه نداد استقلال تصمیم بگیرد که عبداللهی به این مذاکرات پاسخ دهد. بگو: منطقی است که تیم خود را از کمیته انضباطی اخراج کنند؟ ما همچنین معتقدیم که فوتبال بدون تماشاگر معنی ندارد، اما اگر نقض بیش از حد باشد، ما باید چه کار کنیم؟

2051

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme