خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

گزارش/ تفاوت عجیب روایت فدراسیون فوتبال ایران و AFC/ تکلیف ایران و عربستان در کمیته اجرایی مشخص می شود

وبسایت رسمی برنامه نهم، در حالی که انجمن فوتبال ایران پیروزی بزرگ این فدراسیون را در این بعد از ظهر اعلام کرد و تیم لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده، تیم های عربستان و حتی امارات (بدون پیروزی) سال بعد ایران می خواهد وارد شود)) در صورت رفتن به ایران، وب سایت رسمی AFC چنین چیزی را ذکر نکرده است. طبق گفته وبسایت گره، قطعا باید مسئله میزبانی در نهایت حل شود، و شاید اگر مشکل در سال گذشته پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا بود، اما کنفدراسیون ها FC L اعلام کردند که ایران فدراسیون فوتبال رسما اعلام کرد. سایت رسمی فدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در مسابقات توکیو-ژاپن قهرمانی AFC AFC را راه اندازی می کند تا راه حلی برای مشکلات کشور آسیا مطرح شود. همانطور که قبلا ذکر شد، نام ایران، عربستان سعودی و امارات متحده عربی ذکر نشد، اما نوشته شد که کمیته قهرمانی AFC از فدراسیون های عضو نمی خواست که از محدودیت های سفر و دولت هایشان تحت تاثیر قرار بگیرند برای حذف تیم ها فوتبال این محدودیت ها را فراهم می کند. عربستان سعودی اخیرا وابستگی عربستان سعودی به ایران را ممنوع کرده است! همانطور که در پروتکل های AFC آمده است، کشورها باید یک ویزا صادر کنند و میزبان باید امنیت و امنیت مسابقات را تضمین کند. کمیته مسابقات همچنین توصیه کرد که این قواعد به طور واضح به دولت ها یادآوری شود، اما اگر این اتفاق نیفتد، ادارات سطح بالا AFC برای یافتن راه حل ها و ملاقات با مقامات ارشد دولتی مجبور خواهند شد.

نام میانمار و قرقیزستان

در روزنامه AFC هر دو کشور ذکر شده است. میانمار و قرقیزستان، کشورهایی هستند که در اولین گروه آسیایی گروه بندی شده اند، اما به دلیل نگرانی های امنیتی در ماجراهای میانمار، این بازی در 5 سپتامبر 2017 برنامه ریزی نشده و تا 22 مارس 2018 به تعویق افتاده است. AFC گفت که این بازی باید به صورت بی طرف صورت گیرد و تمام هزینه های تیم میانمار و سازمان بازی، از جمله هزینه بلیط و اقامت، باید توسط فدراسیون فوتبال قرقیزستان تامین شود. باشد. از هر دو کشور خواسته شده است که برای یک مسابقه خنثی برای مسابقات توافق کنند و، اگر موافقت نکنید، AFC زمین خنثی را تعیین می کند. هیچ خبر یا تفسیری در مورد ارائه ایران و عربستان سعودی، امارات متحده عربی و قطر وجود ندارد. حتی توافق برای دریافت ایران و عربستان سعودی در وب سایت FEC توافق نشده است. قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در کوالالامپور در تاریخ 6 دسامبر 2017 در فصل 2018 برگزار خواهد شد. کمیته قهرمانی AFC ابراز تمایل خود را به ماندن در فینال. حتی فدراسیون فوتبال عربستان پیشنهاد کرد که مسابقات قهرمانی AFC Seniors در خط مقدم این منطقه برگزار شود و شرط های آزاد در جلسه بعدی کمیته مسابقات باید مورد توجه قرار گیرد.

همه چیز در کمیته اجرایی مشخص خواهد شد

خبرگزاری فدراسیون فوتبال گزارش می دهد که شورای AFC با تصویب کمیته مسابقات تصمیم می گیرد. محمد رضا سککت، دبیر کل فدراسیون، نقطه عجیبی در چت خود با بخش خبر سه شبکه تلویزیونی را ذکر کرد. معمولا تصویب کمیته هیئت مدیره AFC است. آقای ساکت باید از شما سوال کند که کجا می دانید این تصمیم در هیئت مدیره است؟ علاوه بر این، انجمن فوتبال ایران ظاهرا فراموش کرده است که این تصمیمات در کمیته اجرایی AFC برگزار خواهد شد. البته، معاون رئیس جمهور کنفدراسیون فوتبال آسیا، علی کفاشیان، در این کمیته حضور خواهد داشت و قطعا یک چشم انداز مثبت خواهد بود. مطمئنا، اگر کمیته اجرایی بر این لایحه رای بدهد، دولت ها باید رضایت داشته باشند و اکنون فدراسیون فوتبال نیاز به یک مکانیزم خاص برای ترویج این رویداد دارد. من آرزو می کنم آقای تاج، رئیس فدراسیون، درباره شکایت فدراسیون فوتبال عربستان به دادگاه بین المللی صحبت کرد. هیچ کس هنوز می داند که اگر رأی صادر شد یا محاکمه هنوز در حال انجام است، چه خواهد بود؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme