خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

ترکاشوند: جلسه با برانکو در مورد تمدید قرارداد بود

وب سایت رسمی برنامه گره – معاون رئیس باشگاه پرسپولیس اعلام کرد قرارداد خود را با برانکو تمدید کرده است.

محمد علی طرق شوش، در حاشیه جلسه تمرین امروز (یکشنبه) در دیدار خود با برانکو Ivankovich، گفت که جلسه با برانکو بود تا قرارداد خود را گسترش دهد. او باید برای صحبت کردن به باشگاه برود. زمان طاهری سه بار با ما صحبت کرد و به نظرات یکدیگر گوش داد. من از او خواسته بودم که با گرشاسبی دیدار کند.

او بر پیشنهادات خارجی برانکو توضیح داد: "ما شنیده ایم، اما من فکر نمی کنم که نگرانی های خاصی وجود داشته باشد."

معاون رئیس باشگاه پرسپولیس درباره تغییر مدیریت پرسپولیس و ورود گرشاسبی گفت که همه چیز روشن است و نه مشکل.

ترک کاشانو در ارتباط با حذف تخت جمشید از پنجره انتقال: ما علیه حق رای دادن سوئیس علیه وکیل سوئیس رأی دادیم و امیدوارم که اخبار منتشر شود. ما خوش بین هستیم که خلق شده است شکسته شده است.

او در مورد وضعیت احمد نورالله گفت: من قبلا با او صحبت کردم و به دنبال کار او برای انجام زود است. دوره آموزش او دو ماه نیست، و اگر او به آموزش نظامی می رود، پایان فصل است.

معاون رئیس باشگاه پرسپولیس در پاسخ به ارائه تیم ایران از عربستان گفت: "ما منتظر رأی نهایی برای رفتن به هیئت مدیره AFC هستیم.

خشک کردن آب در پاسخ در این سوال چرا او علیه حسین هدایتی است؟ او گفت: "من موقعیتی نداشتم، می خواستم توضیح بدم که چه چیزی می خواستم توضیح دهم. قبلا او در قالب حمایت از باشگاه و سپس در قالب حمایت مالی بود. اگر بحث در حوزه حمایت باشد، باید انتصاب را مشخص کنید. اگر او اسپانسر باشد، او نمی گوید که اگر بحث بحث برانگیز باشد، او مجبور نیست که بحث حمایت مالی داشته باشد.

2051

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme