خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

دردسرهای یک ملاقات/ تذکر جدی وزارت ورزش به گرشاسبی

وب سایت رسمی برنامه گره – وزارت شماره ها حمید رضا گرمششی، رئیس جدید باشگاه، برای دیدار با بازیکنان پرسپولیس و مربی حسین هدایتی را فراخواند و از باشگاه برای روشن شدن خواسته است.

بر اساس وب سایت نشریه نوزدهم و ذیل ISNA، علی اکبر طاهری از تخت جمشید، حمید رضا گرشاسبی، رهبری باشگاه پرسپولیس را بر عهده گرفت. یکی از پروژه های مهم رئیس جدید پرسپولیس قرارداد قرارداد با Branko Ivankovich است و او با مربی کرواسی مذاکره کرده است. اخیرا برخی از بازیکنان پرسپولیس و Bancouco با حسین هدایتی دیدار کرده اند که تصاویری از دیدار در فضای سایبری منتشر شده است.

برگزاری این نشست، که چندین بار در طول سال گذشته رخ داده است، این بار باعث شده است وزارت ورزش و جوانان به این جلسات پاسخ دهد. وزارت ورزش این را به Gershasby نشان داد و از باشگاه برای روشن شدن خواسته است.

وزیر ورزش از سرپرست باشگاه پرسید آیا او در جریان نشست بوده است یا خیر؟ و اساسا، نیاز به تشکیل چنین جلسات به نام پرسپولیس و استفاده از آنچه که مورد نیاز است؟

حسین حدادی در چندین بار اظهار داشته است که او بازیکنان پرسپولیس را برای حل مشکلات قراردادی در پرونده های مختلف پرداخت کرده است، اما وزارت ورزش معتقد است که این پرداخت ها – در صورت نهایی شدن – بر اساس حمایت مالی و بدون پرداخت هزینه پرداخت ها، جلسات خارج از باشگاه باشگاه نباید انجام شود.

باشگاه و رئیس تخت جمشید قبل از جلسه حضور نداشت، زیرا بعد از این جلسه، برانکو اعلام کرد که گراشاشبی محتوای جلسه را پس از جلسه اعلام کرده است.

اخیرا در داستان طارمی و ریضا اسپورور هدایتی اعلام کردند که برای حل مشکل با باشگاه ترکیه یک بازیکن پرسپولیس پرداخت خواهند کرد. در هزینه وزارت ورزش و جوانان، آن را متعلق به صاحب Steeplechase نیست.

حسین هدایی اخیرا علت مشکلات مالی نیز برای مدتی دستگیر شده است.

2051

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme