خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

شهریاری: هیچ کجای دنیا مثل ایران به فوتبال ساحلی اهمیت نمی‌دهند

وب سایت رسمی برنامه گره، رئیس بخش فوتبال ساحلی در ایران می گوید فوتبال کشور ما یک مدل در جهان است و شما نمی توانید ببینید و مورد توجه فوتبال ایران نیستید در هر نقطه از جهان.

با توجه به وب سایت دهه نود و به نقل از Tsenim، پریا شهریاری، رضایت خود را از نتایج تیم فوتبال ساحلی ایران در جام بین قاره ای بیان کرد. او گفت: پس از جام جهانی قرارداد توسط تیم ملی تکمیل شد. Kusliga تنها پس از رقابت آغاز شد. فرآیند انتخاب و تصویب مربی تیم ملی جدید تنها قبل از اجرای دبلیو دبلیو، تنها یک و نیم دقیقه طول کشید. مارکو اکتاویو به عنوان مربی انتخاب شد و به ایران بازگشت. در کوتاه مدت تیم Octavio، او تنها موفق به سازماندهی سه اردوگاه شد.

او اضافه کرد که تیم ما در مسابقه بین ایران و برزیل قرار گرفته است. سطح فنی برزیل از تیم های دیگر در جهان متفاوت است و سطح تیم ها با این تیم شناخته می شود. برزیل 15 گل در برابر مسابقات امارات، یکی از بزرگترین رقبا در مسابقات قهرمانی آسیا را به ثمر رساند، اما تیم ایران در برزیل 6-4 بار شکست خورد.

رئیس بخش فوتبال ساحلی ایران گفت: اگر ایران به نیمه نهایی به پرتغال برسد، قطعا یک پایانی نهایی بود اما شرایط چنین بود که ما تیم دوم تیم بودیم صعود می کند با این حال، عملکرد بازیکنان بسیار خوب بود و برای ما یک پیروزی بود. با توجه به این مسائل، نتایج حاصل شده ما رضایت بخش هستند.

شهریات در مورد عملکرد تیم جوانان تیم ساحلی ایران در این رقابت گفت. برای اولین بار در این مسابقات، ما شاهد بودیم که جوانان در این مسابقات خاموش بودند. علی میرشکری و محمد مرادی در طول چند سال گذشته، رقابت با تجربه را تماشا کردند. دو بازیکن به طور مداوم در معرض خطر بودند و تنها در اولین مسابقه به دلیل مشکل از اولین مسابقه آنها در اختیار مربی نبود. آنها بازیکنان جوان هستند که فقط 20 ساله و 21 ساله هستند اما شما دیدهاید که آنها چقدر خوب بودند. مربی با عملکرد آنها بسیار خوشحال بود.

او اشاره کرد که تعدادی از مردم انتظار دارند جوانان به سرعت اتفاق بیفتند. این کمی متفاوت است در فوتبال بوسه و زمان نیاز دارد. میرشکی و مرادی در سال های گذشته آنها را در مسابقات آسیایی آماده کرده اند و امروزه آنها را در مقیاس جهانی دیده اند. دیدگاه جوانان و برنامه ریزی برای این در بخش فوتبال ساحلی وجود دارد، اما امسال احساس می کردم برخی از متخصصان ما در مورد جوان بودن با گفتگو هایی که مطرح می کردند نگران بودند. اگر این سال تنها سالی بود که به جوانان داده شده بود و فرصتی برای نشان دادن خود داشت.

"پیمان حسینی به عنوان بهترین دروازه بان و احمدزاده در میان ستاره های جهان در بهترین جهان فوتبال سال 2017 شناخته شده است." شهریاری آن را به عنوان یک نتیجه از تلاش کل تیم فوتبال ایران بوسه نامید و گفت: "فوتبال بوسه ایران به نقطه ای رسید که بهترین بازیکن و بهترین دروازه بان از ایران انتخاب شود. لذت بردن از آن بسیار لذت بخش است به افتخار تیم ایران در میان تمام تیم های جهان است.من مطمئن هستم که اگر این روند برنامه ریزی شده را ادامه دهیم، این چیز مهم همیشه اتفاق می افتد. البته این بستگی به بازیکنان دارد که باید سعی کنند در میان بهترین ها در جهان باشند. اگر چه این عنوان فردی به دست آمده است، این نتیجه تلاش تمام تیم ساحلی است که از چنین عناوینی مهم برای یک یا دو نفر در نهایی حاصل می شود.

رئیس بخش ساحلی در حاشیه ی فوتبال ساحلی، با هم با نتایج خوب این تیم، "این بستگی به مدیریت دارد." ما همیشه سعی کردیم یک تیم را برای تیم مورد تایید دو عامل فنی و اخلاقی انتخاب کنیم. خوشبختانه ما همچنینبازیکنان ارزشمند که تمرکز خود را تنها بر مشکلات فنی است. اگر چه آنها نمیتوانند مالی حرفه ای را نام ببرند، اما بسیاری از افکار حرفه ای دارند. همکاری خوب در بخش مدیریت و رفاه وجود دارد، با این مزیت که تیم به حاشیه رانده نمی شود. مربی Abbas Hashempour یکی از کسانی است که علاوه بر کمک به Octavio در یک بحث فنی، همه شرایط و شرایط تیم را کنترل می کند و تیم را دور می زند.

"حمایت" و "برنده مسابقات بین المللی"، دیدگاه های اصلی فوتبال فوتبال ایران در فوتبال ایران است و افزود: "برنامه اصلی ما تمرکز بر یک تیم زیر 23 سال است. ما به Octavio پیوستیم، مهمترین کاری که ما انجام دادیم تشکیل یک تیم ملی زیر 23 ساله بود. ما در چند سال آینده احساس اختلاف نظر در تیم بالغ وجود داشت خوشبختانه، با مسابقات سطح پایین و استعدادی که ما در این تورنمنت انجام داده ایم، اکنون لیستی از 55 نفر که در سن 23 سالگی رقابت می کنند، در این مدت فرصت داریم برای اینکه با این بازیکنان کار کنیم، از سوی دیگر میزبانی مسابقات بین المللی برای ما بسیار مهم است. تا آنجا که ما در این مسابقات حضور داریم، اعتبار فوتبال کشورمان را به جهان نشان می دهیم.

او ادامه داد: سال گذشته ما دو رویداد جهانی داشتیم نگرش دفاتر را حفظ کرد دوباره فدراسیون جهانی در کشور ما، و همچنین ذهنیت کشورهای. چه چیزی به ایران آمد و امکانات ما را دید. مراحل استاندارد دارای تیم های خوب و بازیکنان در لیگ های ما هستند که می توانند در تیم های قدرتمند جهان سخن بگویند. این یکی از اهداف ما بود و هدف بعدی بعد از شروع کار ما برای صعود به جام جهانی و حضور قدرتمند در رقابت بود.

رییس بخش فوتبال ساحلی درباره سخنان جان کاسکو، رئیس کمیته جهانی فوتبال برای مدیریت ساحلی صحبت کرد، پریا شهریاری باید یک مدل در فوتبال فوتبال جهان شود، سسکو گفت: "من سپاسگزار هستم" و چنین گفتگو نشان می دهد که فوتبال بوسه ایران احساس خوبی دارد. اگر او می بیند که فوتبال ساحلی ایران تنها کشوری است که در تمامی بخش ها فعال است، صحبت می کند. در هیچ جایی در جهان، فوتبال ساحلی آنها دارای مسابقات لیگ برتر، لیگ 1، بیسبال و زیرگروه و لیگ بانوان است. در کارگاه برگزار شده در جام بین قاره ای دبی، کاسکو ایران مدل حضور در جهان را در حضور همه کشورها راه اندازی کرد. چنین موفقیتی کار گروهی است. اگر فوتبال ساحلی موفق باشد، به دلیل حضور مدیران کارآمد باشگاه ها، مربیان و بازیکنان لیگ است.

"کمیته جام جهانی، بر خلاف فعالیت های اصلی خود در مردان، حضور کمتری در بخش زنان دارد و تا به حال هیچ رقابت های بین المللی ندارد. این برای زنان نیست." نویسنده، که نمی کند می دانید چرا مهم نیست، گفت: ما نیز این سوال را داشتیم. از آنجایی که حدود 3 یا 4 ساله است، صحبت در مورد فوتبال ساحلی زنان است، اما تا کنون هیچ اقدام قابل توجهی صورت نگرفته است. به هر حال، برای دو سال گذشته، من دعوت شدم تا درباره پیشرفت فوتبال ساحل زنان صحبت کنم، و این اتفاق افتاد. من احساس می کنم این ممکن است به دلیل اندازه برنامه های اداری بخش اداری آن باشد.

او افزود: این سال بحث جدی تر در مورد بخش زنان بوده است. هفته گذشته در جام جهانی فوتبال جام جهانی، بهترین بازیکنان زن فوتبال در جهان افتخار شد، که برای من شادی بود، اما این حرکت اصلی نبود، زیرا انجمن فوتبال ساحلی FIFA هنوز رتبهدهی نشده است. مسابقات رسمی برای زنان را راه اندازی کرده است، اما از اخبار خوبی برخوردار است.

رئیس بخش فوتبال ساحلی گفت: "ما برای 9 سال فوتبال ساحلی کار می کردیم و در سال 2021 در مسابقات جهانی زنان ساحل زنان قرار داشتیم." لیگ زنان برای اولین بار برگزار شد. همه کسانی که در این زمینه ناراحت هستند، به دنبال آن هستند. مطمئنا، اگر مسابقات برگزار شود، قطعا می توانم بگویم که خانم های ایرانی یکی از تیم های موفق در مسابقات خواهند بود؛ زیرا آنها سال ها تلاش می کنند و با وجود این که بسیاری از کشورها این تیم را ندارند. امیدوارم این اتفاق بیفتد تا آنها انگیزه بیشتری برای شرکت در مسابقات داشته باشند، اما تا زمان اعلام رسمی فیفا و بخش ساحلی مسابقات، ما نمیتوانیم تیم ملی فوتبال زنان را تشکیل دهیم.

1004

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme