خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

اولین رکورد مثبت استقلال لیگ هفدهم

نام استقلال در لیگ 17 با سابقه شکست های منفی ثبت شده است، اما نمایش قابل توجه از عناصر دفاعی تیم. در بازی های اخیر این اولین بار بود که در فصل به ثبت رسیده است.

در هفته های اولیه لیگ سپیدروود پس از هدف خود در هفته سوم تا هفته هشتم باز شد و بازی با استقلال، می تواند دروازه خود را برای 412 دقیقه بسته و رکورد این فصل فقط در این هفته.

هفته گذشته پرسپولیس B Claynight v South Pars توانست رکورد Sepidrud را منتقل کند.

پرسپولیس در دقیقه 34 به دروازه 33 گل خوزستان رفت و 416 دقیقه به طول انجامید.

اما استقلال به پایان می رسد. Schafer به طور کامل از نظر ساختار دفاعی تقویت شده است. در زمان مربیگری شاف، شافر تنها یک گل از مجازات را به دست آورد، که البته یک بازی خوب بین دربی و رقیب سنتی او، پرسپولیس بود.

استقلال پس از این هدف، دروازه بان باز نشد و 427 دقیقه با باشگاه Clayne در برابر آرچر بازی نکرد و در حال حاضر در رده هفدهم لیگ قرار دارد. این رکورد برای S قلعه بی نظیر است و نمی تواند در لیگ چهاردهم باشد.

استقلال برای حفظ این رکورد، امید است که پرسپولیس فردا Zob Ahan را به دقیقه 11 منتقل کند، در غیر این صورت این رکورد به تخت جمشید بازگشت خواهد کرد.

60610

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme