خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

بیانیه مدیرعامل باشگاه فولاد پس از دوم شدن در جدول لیگ

وب سایت رسمی برنامه Node. مدیر تیم فوتبال تیم ملی فوتبال خوزستان پس از پیروزی پیروزی تیم، بیانیه ای صادر کرد. فوتبال کشور است که به طور موثر در تیم میزبان دوم رشت سپیدود موفق به ضرب و شتم با توانایی کارکنان فنی و بازیکنان بومی و نامزدها برای حفظ پیروزی ارزشمند خود بوده است.

برای برنده شدن در این برنده ارزشمند، شادی فوتبال به بازیکن خوزستان، یک پیام پشتیبانی کننده از مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان

در پیغام مهندس محمد خشایی: [19659004] "بیسموت تعالی"
مهمترین پیروزی تیم تیم خوزستان در لیگ لیگ، شادی همه اقشار جوان خوزستان است.
] چنین رویدادی نشان داده است که اعتماد به یک ساختار سازنده ورزشی، سرمایه بی نظیر جوانان این منطقه قهرمان، دیده می شود. & # 39؛ بخشی که توانایی هایش در این روزها به عنوان پیروزی پیوسته به وجود آمد.
به تمام طرفداران و متخصصان، از جمله مدیران، کارکنان فنی و بازیکنان باشگاه فولاد خوزستان، تبریک می گوییم و امیدوار کننده است که آنها را آرزو می کنیم.
متاسفانه، شرکت فولاد خوزستان در تلاش است تا مسئولیت اجتماعی خود را ادامه دهد تا زمینه هایی برای این آثار در کشور ایجاد شود که توسط شهیدان و قربانیان مقدس دفاع می شود.
ومن الله الطیفق
محمد خشمانی
مدیر عامل »

1004

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme