خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

آزمون: با جوک‌هایی که مردم ساخته‌اند از حالا جام جهانی را باخته‌ایم/ از مدافعان پرتغال و اسپانيا نمي ترسم

وب سایت رسمی جنگنده نابینای ایرانی، روبین کازان، واکنش کاربران ایرانی به کافو را محکوم کرد.

فرمانده تست پس از شکست یکی از کازان ها در برابر لوکوموتیو مسکو: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم، اما مانند 7 سال گذشته، 8 بازی اخیر، در حالی که بازی ما دست ما است ما آخرین لحظه را خواهیم کشید آنها یکی از دو موقعیت خوب داشتند و وضعیت ما بهتر بود، اما بعد از 10 کار ما سخت شد.

او به این پرسش پاسخ داد که نظر او در مورد جام جهانی و کوهورت با پرتغال، اسپانیا و مراکش که کار سختی را انجام دادند. او گفت: "این مسئله نه تنها برای ایران، بلکه برای تمام تیم های گروه نیز دشوار است." ما ناامید نیستیم و امیدوارم مردم از آنها حمایت کنند. ما برای آنها و شادی آنها بازی می کنیم.

مهاجم تیم ملی کشور ما گفته است که ما در تیم روستوف بایرن مونیخ مورد ضرب و شتم قرار گرفتیم و پس از پیروزی در مسابقات جام جهانی، سه گل برای این تیم به ثمر رساندیم. اتلتیکو مادرید نمیتوانست به 94 دقیقه برسد. ما به حمایت از مردم نیاز داریم و از آنها می خواهیم که انرژی مثبت داشته باشند.

تست او در بازی در برابر لوکوموتیو بود و موقعیت او به دست نیاورده بود: "من همیشه ناراضی هستم و چند بازی انجام دادم، توپ ها به دور گردن رفته اند. من به دست نیامده ام. من باید تمریناتم را ادامه دهم

اسپانیایی ملی ما متوجه شده است که مردم او را دوست دارند و می خواهند او را در جام جهانی شرکت کنند. "من عاشق مردم هستم. من همه چیز را لازم دارم تا آنها را خوشحال کنم. امیدوارم از تیم ملی حمایت کنند.

او در مورد آشفتگی مردم ایران پس از کسب پیروزی صحبت کرد: "من کار زیادی ندارم، اما از زمان جام جهانی، مردم شروع به شوخی کردند و این زشت است. توهین آمیز است.این زشت است. ما می گوییم فرهنگ چند هزار ساله است، اما زشت است و باید این مسائل را در تاریخ ما حفظ کنیم.

& nbsp؛ به نظر میرسد که ایران با توجه به مشکلات ایران، با یک مهاجم و فقط یک موقعیت بازی کند. آیا به گل تبدیل می شود یا خیر، او گفت: "من از چیزی چیزی نمی ترسم و آیا من تمام تیم ها سعی می کنند غرور ایران را برنده شوند.

1004

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme