خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

گواردیولا: پیروزی مقابل مورینیو مسئله خاصی نیست

وب سایت رسمی برنامه نینتندو – مدیر اسپانیایی منچسترسیتی پپ گواردیولا معتقد است که رقابتش با خوزه مورینیو برای چندین دهه ادامه خواهد داشت، اما پیروزی در این رویارویی برای او مهم نیست و او در پیروزی در مسابقات دیگر 19659002] منچستر یونایتد، منچستر یونایتد، منچستر سیتی، قدیمی ترین تارفورد را در منچستر سیتی نشان می دهد. رویارویی بین خوزه مورینیو و پپ گوردیولا این جزیره را به وجود آورد و تیم های اول و دوم سخت تر به ضرب و شتم رسید.

از چهار فوروو گواردیولا که در مصاحبه های اخیرش بسیار مصمم به مورینیو بود در حالی که بل را در یک مصاحبه اخیر توضیح داد:

ما در بازی های بزرگ اختلافات زیادی داشتیم، ضرر تجربه این روند برای 10، 20 یا 30 سال آینده ادامه خواهد یافت و ما سعی خواهیم کرد تمام مسابقات سالها را برنده کنیم. نظر من در مورد دستاوردهای او (مورینیو) هرگز تغییر نخواهد کرد. من می دانم فوتبال ما متفاوت است، اما طبیعی است.

ما عاشق رقابت هستیم، ما پیروزی را دوست داریم، اما معتقدیم پیروزی در برابر تیمی که مورینیو مربیان آن را دارد، چیزی ویژه یا متفاوت از دیگری است. هیچ برنده ای، مهم نیست من می خواهم پیروز شوم، و زمانی که برگشتم، شکست را می پذیرم و سعی می کنم از بازی های بعد از آن یاد بگیرم و ادامه دهم. من همکارانم را احترام می کنم او می داند که من می خواهم بنده ی من باشم.

دو تیم با یکدیگر رو به رو هستند، زیرا در حال حاضر 8 امتیاز در جدول لیگ برتر قرار دارند. اگر برنده ها برنده شوند، این فاصله تا تعداد قابل برگشت 11 شمارش می شود.

1721

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme