خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

تاثیر بازگشت انصاری به پست تخصصی؛ چپ پُر پرسپولیس

وب سایت رسمی برنامه گره – پرسپولیس این فصل را با پیشرفت مثبت با تغییرات دفاعی تحویل داد. حضور شجاع خلیل زاده و جلال حسینی در قلب دفاع باعث شد که محمد انصاری به پست تخصصی خود بازگردد. این بازگشت یک فرصت طلایی برای دانش آموزان Brancust است.

بر اساس وب سایت Node، از زمان حضور محمد انصاری و وحید امیری در سمت چپ، پرسپولیس به طور گسترده در مورد همکاری بین دو بازیکن کار می کرد.

در مقابله با صنعت نفت آبادان، اولین هدف تخت جمشید در پاس وحید امیری به دست آمد. یک دقیقه پیش، محمد انصاری نیز از همان جناح، آلیپر را داشت، و موقعیت رزمندگان پرسپولیس با دستیابی به هدف از بین رفت.

در مسابقه با سیدرود، محسن مسلمان به راه افتاد. حریف چپ حریف اصلی اصلی هدف سه گانه او بود.

تمام چهار گل در برابر ذوب نتیجه همکاری بازیکنان در سمت چپ بود. اولین هدف پاس گل، وحید امیری، گل دوم دروازه بان چپ مسلمانان، گل سوم دروازه آسای علیپور از سمت چپ و گل چهارم، وحید امیری، نمای کلی از قدرت چپ.

با سایپا رابی کخا توپ را به زمین مجاز می رساند.

هدف پرسپولیس از مرکز آماری در بلکپول آمده است.

یک مرور کلی از اهداف پرسپولیس در مسابقات انصاری، نشان داد که 75 درصد گل های پرسپولیس از سمت چپ است و عملکرد بازیکنان قابل توجه است. انصاری نه تنها به عنوان متخصص خود به دلیل یک سال شکست وسط، که بازی های بسیار بهتر از قبل را نشان می دهد، به پست ویژه خود بازگشته است. وحید امیری، مانند تمام این سالها، در بهترین حالت و شرایط است و هماهنگی دو بازیکن فرصت های زیادی برای مهاجمان پرسپولیس فراهم می کند.

30388

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme