خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

فن خال: منچستریونایتد مورینیو کسالت آور بازی می‌کند و پسرفت کرده است

خبرگزاری khabartaza – فن خال معتقد است منچستریونایتد تحت نظر مورینیو بازی کسالت باری را ارائه می کند

به گزارش وبسایت نود، لوئیز فن خال سرمربی سابق منچستریونایتد، طی مصاحبه ای جنجالی عنوان کرده منچستریونایتد مورینیو بازی ملال آورتری به نسبت خود تیم ارائه می دهد. فن خال در فصل آخر حضورش در منچستریونایتد به خاطر ارائه بازی های کسل کننده، بارها مورد انتقاد قرار گرفت و در نهایت در تابستان 2016 شغلش را از دست داد و مورینیو جایگزین وی شد. فن خال درباره تاکتیک های پیشین او، چنین نظری دارد:

اگر از من بپرسید، چگونه در یونایتد کار کنم؟ با توجه به شرایطی که در آن کار می کردم، می گویم بهترین سالم بود. ما فوتبالی کاملا درست ارائه که البته در انگلیس مورد تحسین نیست. اکنون، با دیدن یونایتد باید بگویم، اینها فوتبالی کاملا تسلیم هستند، اما مورینیو در مورد این فوتبال، مورد انتقاد قرار نمی گیرد. ترجیح این این است که بازی سیتی را ببینیم، باید در ترکیب تیم خود کیفیت داشته باشیم و مشخصا سیتی بهترین بازیکنان را داشته باشد. چیزی که یونایتد در حال حاضر ارائه می دهد، یک فوتبال دفاعی است، من همیشه فوتبال تهاجمی را ارائه می دهم، مدرکش هم رقبائی بودند که پارک می شدند. آن ها اکنون این کار را نمی کنند چرا که مورینیو خیلی دفاعی بازی می کند.

فن خال در این مصاحبه اش هم بار دیگر از وودوارد به خاطر شکل برکناری اش انتقاد کرد و معتقد است مدیراجرایی یونایتد باید پیش از کنار گذاشتن وی، با او صحبت می کند.

1878

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme