خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

بوفون: دیبالا باید برای کسب توپ طلا به نصیحت های ندود گوش کند

وب سایت رسمی برنامه گره – جیانلوئیجی بوفون، دروازه بان افسانه ای یوونتوس معتقد است که دیبا باید به بالون توجه کند

بر اساس وب سایت گره خورده، پس از رسیدن فینال هشتم وات دایبالا در لیگ قهرمانان، او گفت که او باید به فوتبالش توجه کند و چیزهای زیادی را در زندگی شخصی اش بگذارد. Dybala شروع به کار در بانک در مسابقه بین بانوی پیر و اینتر.

با توجه به وب سایت چهار طرفه، Nelod برنده بالون D یا در سال 2003، و بوفون چهارمین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال فرانسه شد. . آرژانتین Paolo Dybala ستاره نسل بعدی نامیده می شود که می تواند مسی و رونالدو را در جای خود قرار دهد. بوفون در حال حاضر معتقد است که Dybala بسیار باهوش است که می تواند به کلمات گوش دهد.

من فکر می کنم باید کلمات را از دیدگاه های مختلف در نظر بگیریم. پل یک فرد بسیار باتجربه است و یک بازیکن جوان ارائه می دهد که می خواهد بهترین باشد. پائولو باید در مورد این خوشحال باشد. او چیزهای بی ارزش را نمی گوید. او گفت: کلمات با ارزش است که پائولو می تواند شماره یك دنیا باشد. اگر شما این کلمات را قبول نکنید، در مسیر خود مشکلی خواهید داشت. Dybala بسیار هوشمندانه است که او کلمات Neglid را درک می کند.

دیابا در این فصل در شانزده بازی با 12 گل برای Bayonqueres به دست آورد.

4416

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme