خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

ربیعی: بادران و پرسپولیس هر دو هجومی بازی می‌کنند/ برانکو بهترین تیم دهه اخیر را پرسپولیس درست کرده است

وب سایت رسمی برنامه گره، مربی تیم فوتبال بادیان در تهران، گفت: "تیم ما همچنین اولین لیگ خود را در اولین لیگ، مانند پرسپولیس، در دور اول"

بر اساس گزارش وب سایت خبرگزاری "ناصر" و "فارس" محمد ربیعی، دیدار جمعه با پرسپولیس در دور هشتم جام حذفی گفت که این می تواند یکی از حساس ترین بازی های تیم ملی باشد. : "من به این بازی نگاه نمی کنم چون در تیم دوم سایپا 7-6 ساله هستم. ما قبل از استقلال تهران ایستادیم و بازی خوبی داشتیم. مسابقه برابر با 90 دقیقه بود و ما در زمان اضافی گل زدیم.

پرسپولیس یک تیم خوب با هماهنگی خوب است. البته ما یک تیم خوب هستیم و به بازیکنانم اعتقاد داریم، ما می خواهیم دفاع از اطلاعات خود را انجام دهیم.

مربی BADERAN توضیح می دهد که او معتقد است که مسابقه با پرسپولیس برنده می شود: "در جام حذفی یک طرف از دست رفته و یک طرف از دست رفته، ما هنوز در این مرحله عجله هستیم." ، گرچه در همین حال 17 تیم در لیگ به دلیل همین مشکلات و مشکلات ما برای این مسابقه حضور داشته اند. آیا کیفیت

Rabii در مورد تیمش و در نیمه اول 27 گل در اهداف پرسپولیس به دست می آید دقیقا تعداد گل در لیگ برتر به شرح زیر است:. کیفیت و سبک حمله به فوتبال از هر دو تیم. دروپا در سطح خودمان و در لیگ خودمان بازی می کند و پرسپولیس در سطح بالایی از تجاوز قرار می گیرد. این مسابقه می تواند تاکتیکی و چالش برانگیز باشد.

او گفت که دلیل انتخاب استادیوم آزاد است که میزبان پرسپولیس باشد: "ما میزبان بودیم و می توانستیم استاته تختینی را انتخاب کنیم اما به دلایلی و برای این مسابقه جذاب تر از مردم بودیم ما ترجیح می دهیم که با تخت جمشید در ورزشگاه آزادی بازی کنیم. بوئران سال ها در فوتبال گذراند و این بازی می تواند یک بازی جذاب باشد.

رئیس بوردران که ضعف پرسپولیس را می داند، گفت: "من برنکو را تبریک می گویم، او یک تیم خوب را ساخته است." تیم پرسپولیس بهترین تیم خود را در دهه گذشته خود دارد.

1004

1004

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme