خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

خالدی: 2 اشتباه نبود الان تیم سوم جدول بودیم

وب سایت رسمی برنامه 90 مدافع فوتبال سایپا گفت: "شرایط تیم خوب است و رضا درویش بسیار کار می کند. اگر مدیر باشگاه به بازیکنان توجه بیشتری می کند، بهتر است. بر اساس وب سایت گره، سخنان خالدی را بخوانید:

* وضعیت سایپا چگونه است؟

وضعیت خوب است. ما تمرین خوبی کرده ایم و آماده نیمه دوم هستیم فصل پیش ما یک بازی دوستانه با پارس جنوبی انجام دادیم. مدیر باشگاه، رضا درویش، به سختی کار کرد و همیشه از تیم پشتیبانی می کند، اما اگر کسی توجه زیادی به ما می کند، ما

* سایپا به نظر کمبود بازیکنان است [19459004

Cadrefli به دنبال بازیکن برای تقویت تیم، اما من نمی دانم که چه نوع پست هایی که آنها علاقه مند هستند.

] * در اواسط فصل او انتظار می رود نتایج بیشتر از سایپا

در s خوب است و ما بهتر خواهیم بود. گاهی اوقات ما خوشحال بودیم. در مسابقه با پارس جنوبی، داور یک مجازات 94 دقیقه ای دریافت کرد که نادرست بود و درست بود. در بازی با فولاد، داور یک ضربه پنالتی گرفت اما او برگشت. اگر دو مسابقه را شمردید، امتیازات کلی ما 27 و در حال حاضر ما در جدول سوم هستیم. این در حالی است که ما نیز در بسیاری از بازی های دیگر رنج می برند.

* آیا سایپا میتواند سهمیه لیگ قهرمانان را به دست آورد؟

من شخصا نمی توانم قول بگیرم من بهترین کار را میکنم تا بهترین تیم را بدست آورم اما مسائل دیگر خداوند است. نقل قول ها و مسابقات قهرمانی در دسترس نیست، اما فوتبال نمی تواند قول دهد.

* آسیب پا در پایته خوب است؟

من در طول سه ماه گذشته برای این تیم بازی کردم. متأسفانه، آسیب های من هنوز خوب نیست، اما به دلیل شرایط تیم، من با آن مواجه هستم و از انجام کارهایم تردید ندارم.

وقتی انگشتتان را نگاه میکنید؟

من منتظر پایان لیگ هستم. دست من انگشت دیوانه من را بسته بود و برای حل این مشکل انگشتم را در تابستان کار کردم.

چگونه بازی با سپاهان را ارزیابی میکنید؟

سپاهان یک تیم خوب است. آنها بازیکنان خوبی دارند در نیمه دوم تمام تیم ها قوی تر خواهند بود. مهدی شرفی به سپاهان بازگشت و آنها خود را تقویت کردند. امیدواریم بتوانیم برنده شویم

* پایان وضعیت مالی تیم چیست؟

من هیچ بحثی در مورد این ندارم. همه از شرایط مالی این تیم آگاهی دارند. من امیدوارم که مشکلات ما حل شود تا نگرانی کمتر پیدا شود.

2051

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme