خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

کریمی:با فساد برخورد کنند کسی جرات نمی‌کند سمت این چیزها برود

وب سایت رسمی برنامه گره، علی کریمی، می گوید که اگر دو فوتبالیست جذاب و صادقانه می گویند که در مخزن نفت حق ندارند، حق دارند به آن دست یابند.

با توجه به 9 وب سایت، تنسی، علی کریمی، در مورد آنچه رخ داد در پرسپولیس گفته شده است که سرنوشت برخی از پول نامشخص است: "فساد فساد است یا مدیر باشگاه یا اعضای فدراسیون فوتبال .در مواردی که رفتارهای ناعادلانه و فساد رخ می دهد، باید مطابق با قانون مورد رسیدگی قرار گیرند.

"همه چیز باید شفاف باشد و مردم باید در فرایند مبهم بودن باشند. فقط می توانیم امیدوار باشیم که حل شود اگر شخصی با فساد اداره شود، کسی جرأت نمیکند این کار را انجام دهد.

کریمی خاطر نشان کرد که پس از اعلام رای کمیته تعیین وضعیت و محکومیت باشگاه نفت تهران، او به مبلغ 2 میلیارد و 200 میلیون دلار به او پرداخت می کند. جلسه در تاج بود و گفت: این همان چیزی بود که در جلسه با رئیس فدراسیون به عنوان تنها چیزی که ما در مورد آن صحبت نمی کردیم. اگر دو نفر باهوش و صادقانه می گویند که این صدای من و پول من نیست، من خیلی شجاع هستم که به آن برسم.

مركز پیشین نفت تهران گفت: "من طبق قانون رفتار كردم و قانون به من حق داد."

1004

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme