خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

شفر: می‌دانستیم مقابل ایران‌جوان استرس خواهیم داشت

وب سایت رسمی برنامه گره – مدیر تیم مستقل فوتبال می گوید آنها می دانند که در مسابقه علیه ایرانجوان تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

وینفرد شافر گفت: "پس از اینکه هواداران پیروزی 3/7 ایران در مورد ایران جوآن در فینال فصل جام حذفی شرکت کردند، وینفرد شافر گفت:" از طرفداران خود در زمان هفته و وسط این هفته به ورزشگاه آمد. " تبریک به حریف ما، زیرا آنها خوب بازی کردند.

او اضافه کرد: "واضح است که وقتی یک تیم لیگ برتر به تیم لیگ می رسد، سطح استرس دارد که ممکن است در مسابقه پیروز نشود اما تیم ما بعد از گل اول، وضعیت او بهبود یافت و ما بهتر بازی کردیم.

مربی مستقل از بازیکنان تیم خود ستایش کرد و یادآور شد: "من باید از تیمم خیلی ستایش کنم. خیلی از بازیکنان که در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردند تشکر می کنم. با توجه به آنچه ما داریم، باید ببینیم که چه کاری انجام می دهیم.

در پاسخ به سوال "آیا استقلال در نیمه زمان تقویت خواهد شد؟" شافر گفت: "ما بازیکن را می خواهیم، ​​اما اگر بتوانم نام او را صدا کنم، قرارداد او امضا شده است." . این بین من و مدیر باشگاه است.

او در مورد حضور محسن کریمی در استقلال گفت: "من خوشحالم که محسن کریمی امروز بازی کرد. او مدتهاست بازی نمیکند اما امروز بازی کرد. امیدوارم بهبود و بهبود یابد در آینده.

ادامه دارد

2051

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme