خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

طاهری : سپاهان و کرانچار به یکدیگر اعتماد کردند

براساس وب سایت نود، محسن طاهری، در مورد پیروزی 4-0 پیپانیک در برابر این پدیده، او گفت: "ما و آقای کرچار به یکدیگر اعتماد داشتند. این نتایج خوب آرام بود."

به گفته وب سایت نود، محسن طاهری خراسان گفت: "بچه ها به خوبی کار کرده اند. همانطور که مشاهده کردید، ما در گذشته و در هفته های گذشته ظاهر شده ایم و ما خوب هستیم بچه های ما در چند هفته گذشته خوب بازی کرده اند، اما گل های آنها در گل تغییر نکرده اند. از بازی در برابر این پدیده، آنها توجه بیشتری را به خود جلب کردند و بازی را به دست آوردند. ما چهار گل زده و می توانستیم بیشتر داشته باشیم اهداف هدفمند، اما سایر کودکان به اهداف مشابه دست یافتند.

او افزود: "من امیدوارم که تصادف ما در هفته های گذشته به پایان برسد، یعنی این حوادث باید پایان یابد. البته امیدوارم بچه ها فراموش نکنند که بازی این پدیده را گذرانده و دیگر نباید از این پیروزی افتخار داشته باشد. امیدوارم ارتقا در تیم ما ادامه یابد. کجا ثبات وجود دارد، مطمئنا نتیجه است. کسانی که به یکدیگر اعتقاد دارند بدون شک نتایج را خواهند گرفت. ما و آقای Kranchar اعتماد به یکدیگر. این نتایج خوب نیز آرام بود.

مدیر اجرایی سپاهان، در تیم نیمه وقت، گفت: "هیچ شخص مشخصی برای بررسی وجود ندارد." اگر فردی شایسته را پیدا کنیم و احساس کنیم، قطعا آن را جذب خواهیم کرد. در این مورد ما نیز درباره آقای کرانچار. ما همچنین سهم خود را در نظر خواهیم گرفت.

طاهری با اشاره به عملکرد ابراهیم نول، دروازه بان جدید تیم سوریه، گفت: "خدا مایل است، او همیشه برای سپاهان خوب است". خوب، این خوب است، امیدواریم که آدون حسنی هم خوب باشد. این سال ما سعی کردیم از هیئت مدیره دور بمانیم. برخی از بازیکنان را که واجد شرایط نیست معرفی می کنند. این بازیکنان خارجی که در سال جاری به تیم ملحق شدند، در خلال مربی و تمامی عواملی هستند که نیاز به استخدام آنها دارند.

او گفت که سپاهان در چهارچوب دورۀ هشتم لیگ برتر لیگ برتر در روز پنج شنبه در برابر پارس مقابل پارس بازی کرد. جیمز جنوبی یادآوری خواهد شد: "یک تیم می خواهد با آن جمعیت بازی کند و بازی کند و قطعا تحت فشار طرفداران است. امیدوارم با تمریناتی که کودکان طی هفته انجام می دهند، می تواند نتیجه خوبی در مربا داشته باشد.

2051

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme