خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

رحمتی: استقلال با نظم خوب تاکتیکی هوادارانش را امیدوار کرده است

یک وب سایت رسمی برنامه نویس گره مستقل گفت که تیم به یک نظم تاکتیکی خوب دست یافت و به طرفدارانش امیدوار بود.

کیانوش رحمتی، بر اساس وب سایت سونیم، در مورد شرایط استقلال پس از وینفرد شوفر گفت: "استقلال به یک نظم تاکتیکی خوب آمده است. شاید وقتی که من در مورد نظم صحبت می کنم، من به نظم استقلال آلمان اشاره می کنم، اما منظور من از نظم تاکتیکی است. بازیکنان با کمترین کار تلاش می کنند که بهترین عملکرد را داشته باشند. این مسئله می تواند امیدوار کننده و مثبت باشد.

او اضافه کرد که نظم تاکتیکی استقلال در هفته های اخیر بسیار عالی است و تعادل خوبی بین دفاع و میانه ها وجود دارد. همه این طرفداران امیدوار بودند که استقلال تیم خوبی باشد. در ضمن، بازیکنان نیمه نهایی، از جمله فرشید باقری، امید ابراهیمی و سرپوف یپاروف آن را افتخار بزرگی برای استقلال کردند.

بازیکن مستقل پیشین، در مورد احتمال یک طرح، گفت: "اونا وفاداری شانس کمی برای کسب قهرمانی دارد، اما فراموش نکنید که آنها به وسط مرحله ضعیف خود رسیده اند و اکنون به یک تیم خوب تبدیل شده اند. اگر روند استقلال در یکی از دو بازی بعدی ادامه یابد، تیم خوبی خواهد بود.

گراهام به فعالیت های او در سطح مربیگری پاسخ داد. دو سال پیش ما با سایپا 7 شروع کردیم، در سال گذشته در کارکنان فنی Peykan با مجید جلالی من پنجم بودم. سپس من به تیم تیم رفتم و تیم نتایج زیادی به دست آورد. از آن لحظه که من با فوتبال بسته شدم، در تیم تیم Atka، Saipa، Pikan و Span کار کرده ام.

20441

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme