خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

پورموسوی: موضع من همیشه حمایت از تیم ملی بوده و مخالفتی با برنامه کی‌روش ندارم

وبسایت رسمی برنامه گره – مربی تیم فوتبال جمهوری KZZ تاکید کرده است که با برنامه های کارلوس کیوروز در مورد حضور بازیکنان در لیگ برتر در تیم ملی مخالف نیست.

به نقل از ساییدکبار پوروموسوی، به نقل از وبسایت نقل قولهای نوزده و شصت، گفت: "متشکرم، ما سه نقطه از یک بازی دشوار داریم. ممکن است که بازیکنان ما با توجه به شرایطی که نفت تهران خوشبختانه آنها از زمین آمدند و در نهایت موفق به کسب پیروزی خوب شدند.من اعتقاد دارم که بازی با نفت باعث فشار بیشتری بر تیم ما از پرسپولیس شد. [19659003] او رضایت خود را از حضور فولاد خوزستان در مقام دوم در جدول رده بندی لیگ برتر ابراز کرد: "ما خوش شانس هستیم که دومین باشیم". اما اکنون برای ما سخت تر است زیرا انتظارات بالاتر از فولاد و ماندگاری یک کار بسیار دشوار است. ما به خدا تکیه می کنیم و امیدواریم که نتایج خوبی به دست بیاوریم تا طرفداران خوشحال شوند.

مربی تیم ملی صنایع فولاد خوزستان من در مورد برنامه های کارلوس کیوروز بحث می کنم و بازیکنان لیگ برتر باید یک و نیم روز در تیم ملی شرکت کنند. ، گفت: موضع من همیشه در حمایت از تیم ملی بود، و وقتی اعلام شد، گفتم هیچ مشکلی با حضور بازیکنان ملی ما در تیم ملی وجود ندارد. برای بازیکنان فوق العاده، بسیار مهم است که در اندازه قرار گیرند و زمانی که احساس کنند عملکردشان زیر دامنه است، آنها قطعا سعی دارند پیشرفت کنند.

سرانجام پورموشوی نتیجه گرفت: "ممکن است به دلیل فشردگی این مسابقات باشد. برای تیم هایی که یک تیم ملی دارند، مشکلات وجود دارد، اما من اهمیت برنامه های کوئیز را نمی فهمم. امیدوارم تیم ملی می تواند در جام جهانی نزدیک شود.

2051

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme