خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

شفر: در مسیر درست قرار گرفته‌ایم/ به فشار تماشاگران تبریزی توجه نمی‌کنیم

وب سایت رسمی تیم مربی تیم فوتبال استقلال می گوید بازی خارج از این مربی خارجی برای درک بهتر ایران کمک می کند.

بر اساس وب سایت Knoop، مربی تیم فوتبال استقلال در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این خبر داد. تیم به تراکتور کشاند و گفت: "من بسیار خوشحالم که در تبریز باشم. مهمان نوازی تبریز از همان فرودگاه آغاز شده است.این مهمان نوازی تراکتور ها ستودنی است

او ادامه داد: "خوب است که در مسیر درست قرار گیریم." همانطور که می دانید، من تازه وارد هستم و این اولین بار من به ایران بروم. این بازی های خارج از خانه من را به ایران بیشتر شناخت.

مربی مستقل افزود: "من بسیاری از فرهنگ های مختلف را از ایران می بینم و بسیاری از آنها گفتند که تبریز است # 39؛ یک شهر زیبا و لذت من است. "تبریز بهترین مات و شیرینی دارد. همسر من نمی داند که تبریز شیرینی های خوبی دارد.

او روی طرفداران نظر داد تراکتور و کیفیت تیم: "من در کشورهای مختلف آموزش داده ام و فوتبال چیزی است که همه با هم به ارمغان می آورند ر می تواند امیدوارم همه طرفداران پس از بازی کلمه "YashaSin" را بیان کنند. ما یک تحلیل خوب از تیم تراکتور داشتیم و می دانم که تراکتور یک تیم قوی است و این بازی با استقلال پرسپولیس و خوزستان بسیار خوب است. فردا ما باید یک تیم بسیار قوی برای پیروزی بفرستیم. سرور چشم انداز و جورپ به دلیل محرومیت نیست، اما همه بازیکنان ما همیشه باید در آموزش باشند و آماده باشند تا فردا با قدرت و تمرکز کامل آماده باشند.

شفار همچنان ادامه داد: کار اخلاقی، تاکتیکی و آمادگی، مسائل سه گانه فیزیکی در موفقیت تیم، و زمانی که من در این تیم حضور داشتم، بازیکنان از قدردانی لازم برخوردار نبودند و در این زمان ما بر مشکلات تاکتیکی و فیزیکی کار کردیم. هر کس دست به دست بود تا استقلال قوی داشته باشد. تمام کارکنان فنی کمک کرده اند و من با شخصیت فعلی تیمم بسیار خوشحالم. خلق و خوی بازیکنان بسیار بهتر از قبل است و لذت بردن از کار ما انجام می دهند. ما هنوز کار خود را انجام نداده ایم و باید بهتر از آن باشد که همه تیم ها مسئول استقلال هستند.

مربی مستقل افزود: "من مربی نیستم که بخواهد از دست برود و من قصد دارم با سه امتیاز به سود خود برسیم." فردا ما برای سه امتیاز خواهیم جنگید، اما باید ببینیم نتیجه چه خواهد بود.

او همچنین در مورد دروازهبان خود گفت: سید حسین حسینی یکی از بهترین گلولههای ایران در ایران است. کمی سرد بود که در روزهای گذشته حل شد و روز گذشته برای 100٪ آماده بود.

مربی مستقل تغییرات مخالفان برای تیم فردا همچنین گفت: "تراکتورها بازیکنان جدیدی را به ارمغان آورده اند و امروزه همه کارکنان فنی را با تمام کارکنان فنی تراکتور سازی کامل کرده ایم." . من می دانم که بسیاری از تماشاگران فردا به ورزشگاه می آیند اما مهم است که ما روی چمن تمرکز کنیم و به تماشاگران توجه نکنیم.

شاف همچنین گفت: "ما داوران خوبی در لیگ داریم و مطمئن هستم که داوران فردا بدون یک روز به تماشا بازی خواهند کرد. من بسیار خوشحالم که فردا یک بازی خوب داشته باشم هر کس خوشحال است که بازی را ببیند.

2051

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme