خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

کاپلو: مورینیو و کونته عقل شان را از دست داده اند!

خبرگزاری khabartaza – سرمربی پرافتخار ایتالیایی به جنگ لفظی مربیان منچستریونایتد و چلسی واکنش نشان داده است. 

به گزارش خبر تازا، فابیو کاپلو در واکنش به جنگ لفظی تند ژوزه مورینیو و آنتونیو کونته در روزهای اخیر عنوان کرده این دو مربی عقل شان را از دست دادند. 

کاپلو به نقل از Sky Sport گفته:

پیراهن چلسی باعث اضطراب مربیان می شود. همه حرکات مورینیو را زمانی که مربی چلسی بود به یاد داریم. حالا کونته هم درست مثل او رفتار می کند. همه به یاد داریم که مورینیو در وسط زمین شیرجه می زد و یا در کنار زمین می دوید. فکر می کنم کونته متوجه نشده بود با چه کسی طرف است. بنظر من نباید وارد جنگ لفظی با مورینیو می شد. کونته نباید از کلمه زوال عقلی درباره مورینیو استفاده می کرد. او اشتباه کرد. هر دو نفر عقل شان را کاملا از دست دادند. تصور نمی کردم تا به اینجا پیش بروند. مورینیو در اینگونه بحث ها تبحر دارد و شاید بار دیگر قصد منحرف کردن افکار از نتایج تیمش را دارد. فاصله ۱۵ امتیازی با منچسترسیتی باعث نگرانی او شده است. 

این جنگ لفظی از آنجا شروع شد که مورینیو عنوان کرد دیگر مثل دلقک ها در کنار زمین رفتار نخواهد کرد و همین باعث واکنش کونته که تصور کرد منظور مورینیو با او بوده شد. مربی چلسی در واکنش گفت مورینیو فراموشی پیدا کرده و مربی منچستریونایتد هم در پاسخ گفت هیچ وقت مثل کونته متهم به تبانی نخواهد شد. 

۲۰۳۱

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme