خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

مورینیو: بازی مقابل برنلی همیشه سخت است، باید گل دوم را میزدیم

خبرگزاری khabartaza – مورینیو درباره پیروزی تیمش مقابل برنلی صحبت کرده است.

به گزارش خبر تازا، منچستریونایتد در هفته 24 لیگ جزیره در ترف مور میهمان برنلی بود که در نهایت با گل دقیقه 54 مارسیال مقابل رقیب قدر خود پیروز شد. مورینیو در پایان مسابقه چنین گفت:

بردن در این زمین سخت است، برنلی تیمی قدر است، آن ها روی تاکتیک و سبک بازی خودشان اصرار زیادی دارند. استفاده از توپ های بلند، پرس در یک سوم هجومی حریف و بازی فیزیکی در دستور کار برنلی قرار دارد و هیچگاه بازی در مقابل برنلی در زمین این تیم آسان نبوده است. ما نتوانستیم گل دوم را به ثمر برسانیم و از این بابت متاسف هستیم، با نزدن گل دوم، امید برای حریف باقی مانده بود و آن ها تا لحظه آخر تلاش کردند، اما ما خوب دفاع کردیم و در نهایت به برتری رسیدیم.

می دانستیم اگر مارسیال را در موقعیت یک به یک مقابل دفاع راست حریف قرار دهیم، دفاع حریف دچار مشکل می شود، مارسیال بازیکنی با قابلیت این است که هم در عرض حرکت کند، هم در طول زمین نفوذ کند، او توانایی شوتزنی، سانتر و پاس به داخل محوطه را دارد. امروز روی پاس خوب لوکاکو، مارسیال در این موقعیت قرار گرفت و به گل رسید. او روز سختی را برای باردسلی رقم زد.

1878

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme