خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

اینتر ۱ – ۱ رم؛ فرار نراتزوری از شکست در بازی بزرگ هفته ایتالیا

خبرگزاری khabartaza – شاگردان اسپالتی در آخرین لحظات از شکست خانگی مقابل آ اس رم گریختند. 

به گزارش خبر تازا، تیم های اینتر و آ اس رم از هفته بیست و یکم سری آ در ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی در نهایت با نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان رسید تا اینتر با ۴۳ امتیاز در رده چهارم باقی بماند و رم هم با ۴۰ امتیاز در رده پنجم قرار بگیرد. 

لحظات حساس بازی

دقیقه ۲۳: ایکاردی توسط فازیو تعادل خودش را در داخل محوطه جریمه از دست داد اما داور بدون توجه به اعتراض بازیکنان اینرت دستور به ادامه بازی داد. 

دقیقه ۳۱: الشعراوی روی پاس به عقب اشتباه سانتون توانست دروازه اینتر را باز کند تا سن سیرو غرق در سکوت شود. 

دقیقه ۳۴: تنها سه دقیقه بعد ایکاردی با دروازه رم تک به تک شد اما نتوانست ضربه آخرش را خوب بزند تا این موقعیت از دست برود. 

دقیقه ۷۴: اینتر تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما ضربه والی تماشایی ایکاردی روی سانتر پریسیچ با عکس العمل دیدنی الیسون وارد دروازه رم نشد. 

دقیقه ۸۰: اینتر به حملاتش ادامه داد و بار دیگر توسط ایکاردی صاحب موقعیت خوبی شد اما این بار هم آلیسون با یک واکنش خوب دروازه تیمش را بسته نگه داشت. 

دقیقه ۸۶: حملات تیم میزبان سرانجام نتیجه داد و این تیم روی حرکت خوب بروزوویچ و سانتر او و با ضربه سر وسینو توانست سرانجام دروازه الیسون را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند. 

۲۰۳۱

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme