خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

پایان دوران سرکشی؛ کمالوند، کرار و تکرار روزهای خوب تبریز در آبادان

خبرگزاری khabartaza – ملی پوش سابق عراقی پس از 8 سال بار دیگر زیر نظر اولین مربی خود در فوتبال ایران بازی می کند و این روزها از مهره های کلیدی زردپوشان آبادانی به حساب می آید.

به گزارش وب سایت نود، کرار جاسم بازیکن صنعت نفت آبادان که در اولین فصل حضور در فوتبال ایران در تراکتورسازی زیر نظر فراز کمالوند بازی می کرد، در این فصل پس از 8 سال بار دیگر برای این مربی بازی می کند. کرار پس از یکی دو فصل بسیار خوب در تبریز، با پیشنهاد استقلال تهران راهی این تیم شد اما با وجود توانایی های فنی بسیار بالا، خیلی درگیر مسائل حاشیه ای بود و در استقلال هرگز نتوانست بازی های خوبش را تکرار کند. پس از آن کرار به غیر از تیم های خارجی، برای تیم های استقلال تهران، شاهین بوشهر و بار دیگر تراکتورسازی بازی کرد تا اینکه در ابتدای فصل جاری به صنعت نفت پیوست تا باز زیر نظر فراز کمالوند کار کند.

کرار در دهمین دوره لیگ برتر بهترین عملکرد خود به لحاظ گلزنی داشت و 8 بار برای سرخپوشان تبریزی گل زد. وی در سایر تیم هایی که حضور داشت، به لحاظ گلزنی آمار قابل توجهی نداشت و نشانی از هافبک گلزن تراکتورسازی در او دیده نمی شد. کرار در این فصل باز به لحاظ آمار گلزنی، به طور قابل توجهی بهتر عمل کرده و تا این هفته 6 بار برای آبادانی ها گلزنی کرده است.

گل های کرار جاسم از این جهت بیشتر به چشم می آید که طی چند فصل گذشته این بازیکن به ندرت نامش را به عنوان گلزن تیم مطرح می کرد. برای آنکه عملکرد درخشان کرار که به نظر می رسد در این فصل کمتر درگیر مسائل حاشیه ای شده، بد نیست تا 6 گل ملی پوش سابق تیم ملی عراق در این مدت را با مدت زمان به ثمر رسیدن 6 گل این بازیکن تا پیش از فصل جاری مقایسه کنیم.

کرار در 17 بازی خود در فصل جاری 1368 در زمین حضور داشته و شش بار برای تیمش گلزنی کرده که به طور میانگین هر 228 دقیقه یک گل زده است. اما پیش از این فصل، 6 گل آخر کرار جاسم در 45 بازی و طی مدت زمان 3263 دقیقه حضور او در میدان وارد دروازه حریفان شد که این عملکرد به طور میانگین هر 544 دقیقه یک گل را برای کرار نشان می دهد. آمار 6 گل زده و 3 پاس گل توسط بازیکن عراقی صنعت نفت نشان می دهد کرار جاسم که پس از 8 سال بار دیگر زیر نظر کمالوند بازی می کند، با دور شدن از مسایل حاشیه ای، به روزهای خوب خود بازگشته و بیش از این می تواند در تیم آبادانی تأثیرگذار و مفید باشد.

 

 

 

 

 

 

2081

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme