خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

مورینیو: بازی با چلسی دیگر برایم معنای خاصی ندارد

خبرگزاری khabartaza – مورینیو اعتقاد دارد بازی با چلسی دیگر برایش معنا و مفهومی خاص ندارد.

به گزارش خبر تازا، ژوزه مورینیو که طی دو دوره هدایت باشگاه چلسی را برعهده داشت و با این تیم به افتخارات زیادی دست یافت، بار دیگر روز یکشنبه در مقابل تیم سابقش قرار خواهد گرفت. اما سرمربی پرتغالی اعتقاد دارد با گذشت زمان، رویارویی او مقابل تیم سابقش، معنای خاصی ندارد. مورینیو در این باره چنین می گوید:

با گذشت زمان، بازی کردن در مقابل چلسی دیگر معنا و مفهوم خاصی ندارد. درست است تنها دو سال پیش بود که چلسی را ترک کردم ولی سال آینده می شود سه سال و بعد از آن چهار سال خواهد شد. روز به روز این حس که من مربی چلسی بودم، برای آن ها محو خواهد شد. در نتیجه این مسابقه، تنها یک جدال دیگر بین دو باشگاه بزرگ است. در طی 10-15 سال گذشته بازی این دو تیم همیشه مهم و حساس بوده است، اکنون در تلاش برای حضور در جمع چهار تیم برتر هستیم ولی این مسابقه همیشه حساس و حیاتی بوده است. هنوز هم رابطه خوبی با هواداران باشگاه چلسی، مدیران باشگاه و بازیکنان این تیم دارم. حمایت های آن ها را در زمان فوت پدرم به خوبی احساس کردم، آن ها نشان دادند که من را به عنوان یک دوست می بینند، کسی که تمام تلاشش را برای باشگاه کرد و به چلسی احترام می گذارد.

1878

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme