خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

حواشی دربی 86؛ فحاشی ،پرتاب اشیا و مصدومیت هواداران سرخابی/ 50هزار تماشاگر در آزادی

خبرگزاری khabartaza – هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعات اولیه صبح در استادیوم علیه یکدیگر شعار داده و از خجالت هم در آمدند.

به گزارش خبر تازا و به نقل از فارس، در فاصله حدود 5 ساعت به آغاز دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس حدود 45 هزار تماشاگر طرفدار دو تیم در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

*ماموران مستقر در ورزشگاه آزادی مثل بازی های گذشته بین طرفداران دو تیم یک سکو را الی کرده تا از درگیری احتمالی جلوگیری کنند اما ساعت 10:30 طرفداران دو تیم با پرتاب اشیا و بطری های آب معدنی به سمت یکدیگر باعث واکنش ماموران مستقر در ورزشگاه شدند. تعدادی از هواداران دو تیم در این بین آسیب دیدند که پزشکیاران مستقر در ورزشگاه به مداوای این نفرات پرداختند.

*مثل بازی های گذشته برای جلوگیری از فحاشی ها موزیک هایی برای طرفداران دو تیم پخش می شود که شعار ها به نوعی به گوش طرفداران دو تیم نرسد!

*مسئولان بوفه ورزشگاه آزادی برای مسابقه امروز حدود 20 هزار ساندویچ را جهت رفاه تماشاگران آماده کرده و به قیمت 8 هزار تومان می فروشند.

* طبقه دوم ورزشگاه آزادی توسط هواداران دو تیم به اشغال در آمده و البته تعداد زیادی از تماشاگران در بیرون از محوطه زمین چمن مشغول استراحت هستند.

*بر خلاف بازی های گذشته نظم خوبی در استادیوم و در اطراف زمین حکمفرماست و هیچ کس حق ندارد در پیست دوو میدانی تردد کند.

دیدار دو تیم از ساعت 15:45 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

 

1004

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme