خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

پیام تاج در سالروز درگذشت کاپیتان اسبق تیم ملی ایران

خبرگزاری khabartaza – رییس فدراسیون فوتبال، در سالروز درگذشت کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان، یاد وی و دیگر بزرگان فقید فوتبال ایران زمین را گرامی داشت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در هشتمین سالروز درگذشت زنده یاد منصور امیرآصفی، متنی را منتشر کرد.

در بخشی از این متن آمده است:

خاطرات، قلب تاریخ اند و اینجا؛ آوردگاهی است به وسعت جهان در کوچه باغ شور و حال… صدای افتخار، هنوز در گوش هایمان طنین انداز است و رنگ طلایی عکس های آن روزگاران، در جلوی چشمانمان رژه می رود و این امید را در دل داریم که نسل های آینده، راوی حکایت روزهای سرافرازی فوتبال باقی بمانند. در سالگرد درگذشت زنده یاد منصور امیرآصفی، معلم اخلاق، ادب و متانت، فرصتی است تا کلاه را به نشانه ادای احترام به وی و همه تاریخ سازان فوتبال این مرز و بوم از سر برداریم و یادشان را با قرائت فاتحه ای گرامی داریم. روحشان شاد.

گفتنی است که زنده یاد امیرآصفی سابقه بازی در باشگاه‌های کیان، آرارات و پرسپولیس را داشت و در سال ۱۹۵۸ میلادی به عنوان کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در بازی‌های آسیایی توکیو شرکت کرده بود. وی در مقاطعی ریاست هیئت فوتبال استان تهران و همچنین ریاست تیم های ملی فوتبال را برعهده داشته و در سال ۱۳۵۶ نیز به عنوان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس فعالیت کرد.

 

2051

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme