خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

حاشیه بازی استقلال و الریان؛ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی

خبرگزاری khabartaza – با توجه به اینکه نزدیک به 6 ساعت به آغاز دیدار استقلال ایران و الریان قطر باقی مانده است، هواداران استقلال در حال رفتن به ورزشگاه آزادی هستند.
به گزارش خبر تازا،‌دیدار دو تیم استقلال ایران و الریان قطر در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

* این بازی مصادف شده با روز طبیعت و هواداران از راه‌های دور و نزدیک در اطراف ورزشگاه آزادی مستقر هستند و روز طبیعت را می‌گذرانند تا آماده بازی حساس استقلال و الریان قطر شوند.

* با توجه به اینکه نزدیک به 6 ساعت به آغاز دیدار استقلال و الریان باقی مانده است اما هواداران در حال ورود به ورزشگاه هستند. تعدادی در چمن‌های اطراف ورزشگاه نشسته‌اند و استراحت می‌کنند و بسیاری از هواداران هم در حال ورود به ورزشگاه هستند تا روی سکوها مستقر شوند.

* ترافیکی نیمه سنگینی در محوطه ورزشگاه آزادی وجود دارد و در حال حاضر یکی از پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی در حال پر شدن است.

* بسیاری از هواداران اعتقاد دارند استقلال این بازی را با پیروزی پشت سر می‌گذارد و برای همین برای حمایت از استقلال از ساعت‌ها قبل به ورزشگاه آزادی آمده‌اند.

* نیم ساعت است که درهای سکوهای ورزشگاه آزادی به روی هواداران باز شده است و نزدیک به هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی مستقر هستند.

* از نکات جالب توجه این است که خانواده‌های زیادی همراه با فرزندان در اطراف ورزشگاه آزادی روز طبیعت را سپری می‌کنند.

  • نیروهای راهنمایی و رانندگی و انتظامی از ساعت‌ها قبل در محوطه ورزشگاه آزادی مستقر هستند تا هواداران با امنیت کامل به سمت ورزشگاه آزادی بروند.

1140

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme