خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

تاوان 3 امتیازی که جلالی از دست داد؛ شاید به قیمت آسیا

خبرگزاری khabartaza – پیکان در نیم فصل دوم هم نتوانست بعد از کسب چند برد متوالی، صنعت نفت آبادان را از پیش رو بردارد تا در حساس ترین مقطع فصل، 3 امتیاز حیاتی را از کف بدهد.

به گزارش وب سایت نود، پیکان و مجید جلالی تمام 12 برد خود را در دو مقطع متوالی در نیم فصل اول (7 برد پیاپی) و نیم فل دوم (5 برد پیاپی) به دست آوردند؛ جالب اینکه در اولین دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر، صنعت نفت آبادان با متوقف کردن پیکان به روند پیروزی های متوالی این تیم خاتمه داد. در نیم فصل اول شاگردان فراز کمالوند موفق شدند پیکان که در هفت بازی آخرش پیروز شده بود، را با نتیجه تساوی متوقف کنند تا مانع از ثبت رکوردهای شخصی باشگاهی و تاریخی لیگ برتر شوند.

هفته بیست و هفتم با دیدار پیکان و صنعت نفت آبادان آغاز شد و این بار شاگردان کمالوند برابر مهمان تهرانی به برتری دست یافتند تا باز هم پس از پنج پیروزی که این تیم به دست آورده بود، آنها را متوقف کنند. البته توقف شاگردان مجید جلالی در دیدار روز گذشته شاید سخت تر و مهمتر از نیم فصل اول باشد؛ این بار دیگر فقط مسئله رکوردشکنی و افزایش تعداد بردهای متوالی نبود، و پیکان که در رقابتی سخت با چند تیم دیگر برای کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا می جنگد، با شکست روز گذشته فرصت را برای سایر رقبای خود مهیا کرد تا بتوانند در جدول بالاتر از خودروسازان قرار بگیرند.

لوسیانو پریرا روز گذشته با دومین تیم مختلف برابر پیکان گلزنی کرد تا مانع از کسب دومین برد لیگ برتری پیکان برابر صنعت نفت آبادان شود. این دومین بازی متوالی بود که مجید جلالی در دور برگشت لیگ برتر در آبادان با نتیجه مشابه یک بر صفر مغلوب زردپوشان این شهر می شود. فراز کمالوند با غلبه بر پیکان، به این تیم اجازه رسیدن به دومین برد در برابر تیم هایش را نداد؛ همچنین، تعداد بردهای پیکان برابر صنعت نفت آبادان، و مجید جلالی برابر فراز کمالوند در همان عدد 2 باقی ماند، اما صنعت نفت با کسب پیروزی برابر پیکان به دومین برد لیگ برتری خود برابر این تیم دست یافت.

فراز کمالوند اولین مربی است که بیش از یک بازی هدایت صنعت نفت آبادان را در بیش از یک بازی برابر پیکان بر عهده داشت؛ کمالوند روز گذشته اولین برد خود مقابل جلالی را به دست آورد و تعداد بردهای تیم آبادانی برابر تیم های جلالی را به عدد 2 رساند. و سرانجام 4 امتیاز حساسی که صنعت نفت آبادان در این فصل برابر پیکان به دست آورد، پیامدهایی برای خودروسازان داشت. در نیم فصل اول، تساوی دو تیم سبب شد که جلالی و تیمش فرصت بهبود رکورد تعداد بردهای متوالی را از دست داده و پس از تا هفته ها رنگ پیروزی را ندیدند و از بالای جدول دور شدند؛ اما در نیم فصل دوم، باخت خودروسازان شاید جریمه سنگین تری برای آنها به دنبال داشته باشد و آنها را از کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا دور کند.

 

2081

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme