خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

راموس: تقابل با بارسلونا در فینال لیگ قهرمانان زیبا خواهد بود

خبرگزاری khabartaza – سرجیو راموس کاپیتان رئال در مورد تساوی تیمش و اتلتیکومادرید صحبت کرد.

به گزارش خبر تازا، راموس در پایان بازی رئال و اتلتیکو گفت:” می دانیم در لالیگا در چه شرایطی  هستیم. می خواستیم برنده شویم. بازی خیلی مشکلی بود اما در روزهای دیگر از موقعیت هایمان استفاده می کردیم و امروز نشد. موقعیت های زیادی ایجاد کردیم. ناراحتیم چون از لالیگا دورتر شدیم.”

زیدان دیروز اعلام کرد که در صورت قهرمانی بارسا قبل از ال کلاسکیو، رئال برایشان تونل افتخار نخواهد زد. راموس در این باره گفت:” اگر مربی این حرف را زده باید احترام بگذاریم. آنها هم برای ما تونل نزدند. احترام وجود دارد و احترام گذاشتن ربطی به تونل افتخار زدن ندارد. فکر نمی کنم این مسئله  برای انها مهم باشد. در مورد تونل زدن بیش از  حد اخیرا صحبت شده است. وقتی مربی چیزی گفته باید احترام بگذاریم. این طور نیست که بگوییم چون تونل نمی زنیم پس به آنها احترام نمی گذاریم.”

وی در مورد تعویض رونالدو در دقیقه 63 بازی با اتلتیکو هم صحبت کرد:” نمی دانم توافق شده باشد یا نه. زیدان این را گفته؟ من تازه فهمیدم. رونالدو شرایط فوق العاده ای دارد و باید مراقبش باشیم. کافی است که نتایجی که به لطف او گرفتیم را ببینیم. امیدواریم روندش را ادامه بدهد.”

راموس در این باره که سیمئونه، رئال را بخت اصلی قهرمانی اروپا می داند ، بیان کرد:”هیچ کس این برچسب را دوست ندارد. رئال هرگز نا امید نشده است. با تواضع به تلاش ادامه می دهیم. نباید خود را بخت اصلی بدانیم اما وقتی 12 قهرمانی اروپایی داری طبیعی است که طور دیگری به تو نگاه شود.”

وی در مورد مهار ضربه کاشته اش توسط اوبلاک در دقایق پایانی توضیح داد:”حیف شد. شاید باید چند بازیکن ما در دیوار دفاعی آنها جایگیری می کردند تا دید اوبلاک کور شود. اما این اتفاق نیافتاد. موقعیت های زیادی داشتیم. حیف شد که مساوی کردیم. اگر فصل بدون جام بماند،  رئالی ها ناراحت خواهند  شد اما چمپیونزلیگ مانده است. فعلا باید یووه را حذف کنیم. فینال مقابل بارسا؟ هرگز چیزی قطعی نشده اما زیباست که در این بازی حضور یابیم.”

1140

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme