خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

اتفاقات عجیب در ليگ يك: پیشنهاد مالی به تیم سقوط کرده

خبرگزاری khabartaza – شنيده مي شود يك تيم ليگ يكي كه سقوطش قطعي شده با پيشنهاد جالب برخي تيم هاي مدعي صعود مواجه شده است.
به گزارش وب سایت نود، اين تيم بعد از محرز شدن سقوط به دسته دوم، بازيكنان اصلي اش را كنار گذاشت و تصميم گرفت در ادامه مسابقات از جوانانش استفاده كند و به نوعي از اكنون تيمش را براي فصل بعد شكل بدهد.اين تصميم منجر به باخت هاي پرگل شد.
اين تيم در هفته هاي پاياني با يك تيم مدعي صعود بازي دارد و رقباي اين تيم بالانشين به تيم سقوط كرده پيشنهاد داده اند نفرات اصلي را برگرداند تا در اين ديدار تيم شان را همراهي كنند.بابت اين تصميم هم به آنها پاداش خواهند داد بلكه تيم سقوط كرده بتواند در آن ديدار تيم بالانشين را متوقف كند!
اگر چه تباني به مفهوم توافق براي كم كاري و باخت يك تيم است و تشويق و پاداش دادن به يك تيم به منظور آن كه در يك ديدار پرقدرت ظاهر شوند مصداق تباني نيست اما مراودات مالي دو تيم كه در يك ليگ با هم بازي دارند مصداق تخلف و تخطي از كدهاي اخلاقي است .

۶۰۶۱۰

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme