خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

ونگر: زسکا کاری کرد نگران شوم

خبرگزاری khabartaza – ونگر اعتراف کرده تیمش در بازی با زسکا در لبه پرتگاه قرار گرفت. 

به گزارش خبر تازا، آرسنال در شرایطی با تساوی 2-2 مقابل زسکامسکو موفق شد در مجموع دو بازی رفت و برگشت، 6-3 پیروز و راهی دور بعد شود که تیم ونگر در روسیه وضعیت سختی را تجربه کرد و حتی با دو گل عقب افتاد ولی در نهایت با زدن دو گل در نیمه دوم، ورق را برگرداند. سررمبی فرانسوی آرسنال در خصوص صعود تیمش چنین گفت:

شاید باید گفت که از لحاظ تطابق با سرعت و ریتم بازی، شرایط خوبی به خصوص در نیمه اول نداشتیم. آن ها دو گل زدند و سپس ایگناشویچ فرصت زدن گل سوم را هم داشت. در شرایط سختی قرار داشتیم ولی واکنش خوبی نشان دادیم. در نیمه دوم نسبت به نیمه اول سازماندهی بهتری داشتیم. اگر بازی را نگاه کنید می بینید که در نیمه اول دچار مشکل بودیم ولی به محض این که در خط دفاع به 5 نفر تغییر آرایش دادیم، فرصت های کمتری به حریف دادیم. گل دوم حریف از فاصله دور رقم خورد ولی درون محوطه به حریف فرصت دیگری ندادیم. خوشبختانه زدن گل اول، ضربه محکمی به حریف بود و آن ها نتوانستند در مقابل این ضربه واکنش درست نشان دهند.

1878

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme