خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

انتقاد سرمربی پیشین فاینورد از قوچان‌نژاد

خبرگزاری khabartaza – سرمربی پیشین تیم فاینورد همتای خود در هیرنفین و مهاجم ایرانی را به‌خاطر نیمکت‌نشینی هنک ورمان، مهاجم ۲۴ساله هلندی مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش خبر تازا، به نقل از سایت شبکه فاکس اسپورت هلند، ماریو بین گفت: هنک ورمان یک مورد مشکوک در تیم هیرنفین است. آن چیزی که من در طول نیمه‌دوم از هنک‌ورمان در بازی با دن‌هاخ دیدم بیشتر از کاری بود که رضا قوچان‌نژاد نشان می‌دهد.

سرمربی پیشین تیم‌های فاینورد هلند و فنرباغچه ترکیه ادامه داد: هنک ورمان جنگنده است و سخت تلاش می‌کند. البته او همیشه خوش‌شانس نیست اما کاری می‌کند.

ماریو بین در ادامه با انتقاد از یورگن استرپل، سرمربی هیرنوین به‌خاطر استفاده مستمر از رضا قوچان‌نژاد در ترکیب اصلی و 19 گلی که این ملی‌پوش ایرانی در فصل گذشته اردویژه هلند به‌ثمر رساند گفت: تصمیم سرمربی هیرنفین عجیب است. 19 گلی که قوچان‌نژاد به‌ثمر رساند مربوط به فصل گذشته است و باید این کار را دوباره انجام دهد. فوتبال همین است و نباید به گذشته متکی باشید. باید هر هفته آماده نشان دهید و سپس سرمربی انتخاب ترکیب را انجام خواهد داد.

رضا قوچان‌نژاد در 2 فصل اخیر اردویژه هلند بازیکن اصلی خط حمله تیم هیرنفین بوده است و یورگن استرپل با وجود هجمه‌های فراوان به استفاده از این ملی‌پوش ایرانی اعتقاد دارد.

 

1004

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme