خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

دی فرانچسکو: با 2 گل دقایق پایانی به بازی برگشت امیدوار شدیم

خبرگزاری khabartaza – اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو، سرمربی پس از شکست 5 بر 2 تیمش مقابل لیورپول در بازی خارج از خانه دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از 2 گل دقایق پایانی میهمان به عنوان روزنه‌ای برای امید به جدال دور برگشت نام برد.

به گزارش سایت نود، او در پایان بازی گفت: سیستم ما در  20 دقیقه اول مناسب بود اما ناگهان  همه چیز به هم ریخت. ما مصاف های نفر به نفر را باختیم و خیلی راحت توپ ها را از دست دادیم. طبیعی است که نیروهای تازه نفس و تعویضی به ما جان دادند و به آن واکنش نیاز داشتیم. حالا به بازی برگشت امیدوار هستیم. اگر فکر می‌کنید کار تمام شده، نباید در لیگ قهرمانان به میدان بروید. وقتی نتوانیم توپ را نگه داریم، هر تاکتیک و ترکیبی بی معنی است.تقریبا تمام حرکات هجومی رقیب به محض از دست رفتن توپ از سوی ما شکل گرفت.مدافعان مرکزی رم تحت فشار شدیدی بودند. از دست دادن مصاف های تک به تک نشان داد  از نظر فیزیکی و سرعتی کمی پایین‌تر از سطح لیورپول بودیم. صلاح بارها با ژسوس در مصاف تک به تک قرار گرفت.

او در پایان افزود: در بازی برگشت رم بسیار متفاوتی خواهیم دید. بازی را خوب شروع کردیم ولی تمرکزمان را از دست دادیم. با اتفاقات دقایق پایانی بازی به بازگشت در المپیکو امیدوار شدیم. قطعا تکرار اتفاقات بازی برگشت با بارسلونا آسان نبیست اما ما به کارمان ایمان داریم و تمام توانمان را به کار می‌گیریم.رم همین حالا هم  دستاوردی عالی در این رقابت ها رقم زده است. هواداران در بازی برگشت از ما حمایت می‌کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme