خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

سرپرست راه آهن: باید چه نتیجه‌ای به دست بیاوریم تا نگویند تبانی کرده‌ایم؟!

خبرگزاری khabartaza – سرپرست تیم فوتبال راه‌آهن گفت:ما باید چه نتیجه‌ای به دست بیاوریم تا نگویند تبانی کرده‌ایم، واقعاً برای ما جای سؤال دارد که بعد از بازی مقابل نساجی چه اتفاقاتی قرار است رخ دهد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مهدی حسن‌پور سرپرست تیم فوتبال راه‌آهن در خصوص بازی مهم راه‌آهن مقابل نساجی در هفته پایانی و حواشی‌های ایجاد‌شده در خصوص بی‌انگیزه بودن تیم راه‌آهن مقابل نساجی اظهار داشت: ما اصلاً کاری به این حواشی‌ نداریم، ما برای خودمان بازی می‌کنیم تا نشان دهیم با چه شرایطی از ابتدای فصل بازی کردیم و تا آخر با دست خالی جنگیدیم. ما در بازی مقابل شهرداری تبریز سعی کردیم از مصدومانمان استفاده نکنیم تا برای بازی مقابل نساجی باقدرت به میدان برویم. حالا این هفته آخر برای ما از همه‌ بازی‌ها مهم‌تر است. ما با تمام توان مقابل نساجی به میدان خواهیم رفت.

وی در خصوص اینکه شائبه‌هایی به وجود آمده که می‌گویند تیم راه‌آهن پولی را دریافت کند تا در مقابل نساجی بی‌تفاوت باشد، گفت: اصلاً ربطی ندارد، مگر می‌شود ما بی‌انگیزه بازی کنیم. ما باید چه نتیجه‌ای بگیریم تا انگ تبانی به ما نزنند؟ اگر ببریم می‌گویند تبانی کرده، اگر ببازیم می‌گویند پول گرفتند. ما برای خودمان بازی می‌کنیم. درست است که در انتهای جدول قرار داریم و به لیگ دسته دوم سقوط کردیم، اما بدون استرس بازی می‌کنیم. بازیکنان من به این فکر هستند که با بازی خوب و توان بالا به فکر این باشند که قراردادهای بهتری با تیم‌های خوبی ببندند.

وی در ادامه آیا با بازیکنان تیم راه‌آهن تماس مشکوکی گرفته شده یا خیر، گفت: بعد از بازی با شهرداری، تماس‌های مشکوکی صورت گرفت که من به بازیکنانم گفتم جواب ندهید، ممکن است کوچک‌ترین اتفاقی بیفتد و انگ تبانی به ما بزنند. به بازیکنان جوان تیمم گفتم باید خدا را شکر کنیم که آخرین بازی در لیگ حکم قرارداد سال بعد شماست. باید با بهترین کیفیت بازی کنید تا توانایی‌هایتان دیده شود. به‌هرحال اگر تماس‌هایی هم صورت گرفته است به خاطر این است که بازیکنان با هم رفیق هستند، ممکن است از تیمی تماسی گرفته شود. به خاطر همین من به بازیکنان جوانم گفتم با توجه به حساسیت‌های پیش‌آمده پاسخ ندهند.

سرپرست تیم فوتبال راه‌آهن در ادامه درباره اینکه آیا بازیکنان تیم‌تان را قرنطینه می‌کنید یا خیر، گفت: ما به بازیکنان ایمان داریم، قرنطینه نمی‌کنیم. من می‌دانم که این بازیکنان با تمام توانشان مقابل نساجی به میدان خواهند رفت. اگر تا قبل از بازی با نساجی توان بازیکنان من ۶۰ درصد بود، مقابل این تیم ۸۰ درصد از توانمان را خواهیم گذاشت. می‌دانیم شرایط سختی داریم، ولی مطمئن باشید با قدرت به میدان خواهیم رفت.

حسن‌پور گفت: قرار شد ورزشگاه شهرقدس میزبان بازی نساجی و راه‌آهن باشد، با توجه به حساسیت‌های پیش‌آمده، سازمان لیگ اعلام کرد بازی باید در یک ورزشگاه لیگ برتری برگزار شود.

وی در ادامه تأکید کرد: من نمی‌دانم چرا آخرین بازی تیم راه‌آهن عزیز شده است،‌ کل فصل تنها بودیم و هیچ‌کس پاسخ سؤال‌های ما را نمی‌داد، ولی الان همه دنبال تیم ما هستند.

سرپرست تیم فوتبال راه‌آهن در ادامه افزود: این هیجان‌ها کاذب است، بازیکنان من جوان و کم‌تجربه هستند، نباید درگیر حاشیه‌ها شوند. ما باید چه نتیجه‌ای به دست بیاوریم تا نگویند تبانی کرده‌ایم، واقعاً برای ما جای سؤال دارد که بعد از بازی مقابل نساجی چه اتفاقاتی قرار است رخ دهد، اگر ببریم اتهام تبانی می‌زنند، اگر ببازیم بازهم انگ تبانی به ما می‌زنند، چه کار باید بکنیم؟

حسن‌پور در ادامه در خصوص داوری اظهار داشت: مطمئن باشید یکی از مهم‌ترین مسئله‌ها در هفته پایانی لیگ دسته اول بحث داوری است، داوری در این بازی نقش مهمی دارد، اگر داوری کم‌تجربه در این بازی انتخاب کنند مطمئناً داور اسیر جو ورزشگاه و حواشی پیش‌آمده می‌شود. باید از داوری استفاده شود که تجربه خوبی داشته باشد، چون قضاوت در این بازی‌ها می‌تواند سرنوشت یک تیم را تغییر دهد.

وی در پایان گفت: ما در لیگ دسته اول نزدیک به ۷۰ درصد از داوری لطمه خوردیم، چراکه تیم مظلومی بودیم، پولی نداشتیم و همیشه به ضرر ما سوت زده شده است. برای مثال در یک بازی داور ۵ دقیقه وقت اضافه گرفت، دقیقه ۹۷ به ضرر ما پنالتی گرفت، مگر می‌شود حتی ناظر داوری هم در فرودگاه به من گفت حق با شماست و چیزی برای گفتن نداریم، همان داور باز هفته بعد قضاوت کرد. وقتی داوری را می‌بینم که در فرودگاه بسته‌ای در دستانش است، من را می‌بیند به دنبال قایم کردن هدیه است، چه می‌توانم چیزی بگویم؟ امیدوارم لیگ بدون شائبه‌ای تمام شود و تیمی که حقش هست به لیگ برتر صعود کند.

 

2051

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme