خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

مورینیو سرانجام سکوتش را درباره صلاح شکست

خبرگزاری khabartaza – سرمربی پیشین چلسی تاکید کرده جدایی محمد صلاح از این تیم تقصیر او نبوده است. 

به گزارش خبر تازا، ژوزه مورینیو که افراد زیادی او را دلیل اصلی ناکامی محمد صلاح مصری در چلسی می دانند در جدیدترین اظهارات خودش عنوان کرده فروش این بازیکن در سال ۲۰۱۶ تصمیم او نبوده است. 

مورینیو درباره صلاح که در این فصل موفق شده برای لیورپول ۴۳ بار گلزنی کند به espn گفته:

برای نخستین بار راجع به این موضوع حرف می زنم. این مسئله هم یکی از دیگر چیزهایی است که در مورد من بی انصافی می شود. مردم می گویند من صلاح را فروختم در حالی که اینطور نیست. من صلاح را به چلسی بردم. من به چلسی گفتم که صلاح را بخرد. 

صلاح در آن زمان از نظر ذهنی و فیزیکی آماده بازی برای چلسی نبود. از نظر فرهنگی دچار مشکل شده بود. همه چیز برای او سخت بود. طرفین تصمیم گرفتند که او به صورت قرضی جدا شود. او به فیورنتینا رفت و در آنجا بالغ شد اما چلسی بعدا تصمیم به فروش او گرفت. اینکه من صلاح را فروختم یک دروغ است. 

تصمیم قرض دادن صلاح به طور جمعی گرفته شد اما چلسی خودش تصمیم به فروش او گرفت. حتی اگر اینطور نبود هم باید گفت که همه در فوتبال اشتباه می کنند. خیلی اوقات بازیکنان آنطور که ما انتظار داریم پیشرفت نمی کنند. این بخشی از شغل ما است. مهم این است که صلاح بازیکنی فوق العاده است و من برای او خوشحالم. خصوصا از اینکه به همه تیم ها گل زده اما نتوانست به ما در دو بازی رفت و برگشت گل بزند خوشحالم. 

۲۰۳۱

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme