خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

حواشی فینال حذفی؛ از عصبانیت شفر از بی نظمی مراسم تا ربوده شدن جام قهرمانی!

خبرگزاری khabartaza – پس از قهرمانی استقلال در جام حذفی، ازدحام عجیبی در زمین ایجاد شد و هواداران به داخل زمین رفتند.

به گزارش خبر تازا، ازدحام هواداران پس از جشن قهرمانی استقلال در جام حذفی، به حدی بود که کنترل از دست مأموران خارج شده بود. در این لحظه، یکسری از تماشاگران جام قهرمانی را از بازیکنان گرفتند و پا به فرار گذاشتند. در این لحظه، لیدرهای استقلال موفق به گرفتن جام شده و توانستند آن را به داخل رختکن ببرند.

* هواداران زیادی به سمت شفر رفتند که این موضوع به شدت باعث ناراحتی سرمربی آلمانی آبی‌پوشان شد. شفر با ناراحتی به اطرافیانش گفت که چرا هیچ هماهنگی صورت نگرفته است تا مردم به داخل زمین نیایند.

* سیدمهدی رحمتی، کاپیتان استقلال هم از برگزاری جشن و شلوغی آن ناراحت بود.

* مدال تعدادی از بازیکنان دزدیده شد و آنها به دنبال مدال قهرمانی‌شان بودند.

* هواداران صنعت نفت آبادان بنری در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود «صنعت نفت را استقلال حذف نکرد، صنعت نفت را فغانی حذف کرد».

* گوینده ورزشگاه از هوادارانی که در زمین حضور داشتند، درخواست کرد که زمین را ترک کنند.

*در بین دو نیمه یکی از تماشاگران استقلالی در اثر پرتاب سنگ هواداران خونه‌به‌خونه از ناحیه چشم مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.
* همه بازیکنان در حالی روی سکوی قهرمانی حاضر شدند که پرچمی روی دوش داشتند و شماره پیراهن آنها روی پرچم‌شان بود. سیدحسین حسینی پرچم تیم استقلال را هم در دست داشت. روی پیراهن همه اعضای تیم، تصویر پادوانی حک شده بود.

* پس از گذشت چند دقیقه از آغاز مراسم اهدای مدال، محمدرضا ساکت از روی سکوی قهرمانی پایین آمد و حیدر بهاروند جایگزین او شد. افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال هم به اهداکنندگان مدال اضافه شد.

* سرور جپاروف با پرچم کشور ازبکستان، بویان با پرچم مقدونیه و مامه تیام با پرچم سنگال روی سکو حاضر شدند.

* تیام که در اوایل بازی فینال مصدوم شد، در حالی روی سکو آمد که شرایط نامطلوبی داشت و دو نفر به او کمک می‌کردند.

* وینفرد شفر، سرمربی و ستوده، پزشک استقلال با پرچم استقلال که روی آن پرچم آلمان حک شده بود، مدال گرفتند.

* سیدمهدی رحمتی در حالی که با دو پسر خود روی سکو آمده بود، مدال قهرمانی را دریافت کرد.

* سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان با شفر خوش‌وبش کرد.

* پس از اهدای جام، افراد متفرقه زیادی وارد مراسم شدند. برخی از این افراد می‌خواستند با شفر سلفی بگیرند که او عصبانی شد و به رختکن رفت.

*تماشاگرانی که به زمین هجوم آورده بودند، تمام پرچم‌هایی را که روی دوش بازیکنان بود، بردند.

پس از برگزاری جشن قهرمانی استقلال با بی‌نظمی‌های زیاد، بازیکنان این تیم مجبور شدند از رختکن فرار کنند. عبداللهی به فتاحی گفت که مقابل رختکن را خلوت کند تا بازیکنان بتوانند به راحتی از ورزشگاه خارج شوند. در نهایت اعضای تیم استقلال مجبور شدند از محل دیگری از رختکن خارج شوند.

*پس از اینکه بازیکنان استقلال سوار اتوبوس شدند، هواداران استقلال مقابل اتوبوس آبی‌پوشان جمع شدند. این تماشاگران که استقلالی‌ها را «بی‌معرفت» خواندند، انتظار داشتند که شاگردان شفر در جمع این هواداران حاضر شوند و با تماشاگران عکس بگیرند.

*همچنین پس از خودداری سید مهدی رحمتی از عکس گرفتن با تماشاگران آبی‌ها، هواداران استقلال اقدام به تشویق سید حسین حسینی کردند و شعار «حسینی حسینی، عقاب آسیایی» سر دادند!

 

1004

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme